فیلم “صبح روز بعد”در بیست و نهمین جشنواره بلاک برلین

فیلم کوتاه صبح روز بعد در بخش مسابقه بیست و نهمین جشنواره بلاک برلین در کشور آلمان حضور دارد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایرنا، این فیلم 24 دقیقه ای که اردیبهشت سال گذشته در تهران فیلمبرداری شد، پیش از این در جشنواره فیلم کوتاه تهران برنده جایزه بهترین صدابرداری و صداگذاری و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی شده و در بخش فیلمنامه نیز نامزد بود.

همچنین این فیلم در بهمن ماه سال گذشته در بخش مهمان جشنواره جیپور هندوستان نیز حضور داشت.

بیست و نهمین دوره جشنواره بلاک در تاریخ 7 تا 11 می 2014، مطابق با 17 تا 21 اردیبهشت ماه سال 93 در شهر برلین برگزار می شود.

فیلم صبح روز بعد در آخرین روز جشنواره در سالن سینمای کینوسال به نمایش در می آید. پخش جهانی این فیلم بر عهده شرکت پخش ستاک فیلم است.

صبح روز بعد به کارگردانی سید علی هاشمی درباره دختری است به نام سحر و با بازی نگار جواهریان که یک روز از خواب بلند می شود تا به کارهای روزانه اش بپردازد اما انگار اتفاق عجیبی افتاده است …

سید علی هاشمی پیش از این با عنوان دستیار و برنامه ریز در سینما و تلویزیون مشغول کار بوده است و با کارگردانان مختلفی چون مجید مجیدی، بیژن میرباقری، داریوش فرهنگ سابقه همکاری داشته است.

این فیلم دومین فیلم کوتاه او پس از فیلم «آرزو» در سال 1384 است.

از دیگر عوامل این فیلم کوتاه می توان به بازیگران نگار جواهریان، فریده سپاه منصور، حدیث میرامینی و شکوفه هاشمیان، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی، مدیر صدابرداری: رشید دانشمند، مشاور طراح هنری: محسن شاه ابراهیمی، نویسنده فیلمنامه: سید علی هاشمی، تدوین: مولا شاهسواری و تهیه کننده علی حضرتی اشاره کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *