فیلم جدید ژولیت بینوش در جشنواره کن

“ژولیت بینوش” در کنار “کریستن استوارت” در فیلم ابرهای “سیلس ماریا” به کن می رود.

 ژولیت بینوش در کن

به گزارش سینما فستیوال، ژولیت بینوش بازیگر فرانسوی و کریستن استیوارت بازیگر آمریکایی نقش‌های اصلی فیلم «ابرهای سیلس ماریا» (Clouds of Sils Maria) را بازی می‌کنند.

ژولیت بینوش در این فیلم نقش ماریا اندرس، یک بازیگر میانسال فراموش‌شده را بازی می‌کند که تصمیم می‌گیرد در نسخه جدید نمایشی که سال‌ها پیش او را به شهرت رساند، بازی کند، اما این بار به نقش شخصیت مسن‌تر نمایش ظاهر شود. هرچند، وقتی او همبازی جوان‌تر خود (کلویی گریس مورتس) را می‌بیند که قرار است نقش معروف او را ایفاء کند، اوضاع شکل دیگری پیدا می‌کند. کریستن استیوارت بازیگر سری فیلم‌های «گرگ و میش» در «ابرهای سیلس ماریا» به نقش حامی ماریا مقابل دوربین رفته است.

کلویی گریس مورتس، جانی فلین و برادی کوربه دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«ابرهای سیلس ماریا» یکی از 18 فیلم بخش مسابقه اصلی شصت و هفتمین دوره جشنواره فیلم کن است که 14 تا 25 مه (24 اردیبهشت تا 4 خرداد) برگزار می‌شود. این فیلم تولید مشترک فرانسه، سوییس و آلمان است.

اولیویه آسایاس تا پیش از این سه بار با فیلم‌های خود در بخش مسابقه کن حضور داشته، اما هنوز جایزه‌ای نگرفته است. فیلم قبلی او «چیزی در هوا» در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره ونیز نمایش داده شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *