لیست فیلمهای جشنواره “فیلم تصویر” در بخش‌های مختلف اعلام شد.

تصویر سال

به گزارش سینما فستیوال ، جشنواره “فیلم تصویر” همزمان با جشن تصویر سال از اول تا 20 اسفند ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

لیست فیلم های جشنواره “فیلم تصویر ” به شرح زیر است :

بخش آزاد

1.دیستوپیا/کارگردان:حمیدرضامجیدی/4 دقیقه

2.قهوه و چای سبز/کارگردان:غلامرضا جعفری/9 دقیقه

3.التیام/کارگردان:عاطفه خاص/3 دقیقه

4.زنگوله/کارگردان:مریم پگاه راد/6 دقیقه

5.او /کارگردان:سید مصطفی رحیمی/7 دقیقه

6.چرخش/کارگردان:پگاه ایزدیان/2 دقیقه

7.آستانه/کارگردان:جواد مولانیا/10 دقیقه

8.عادت/کارگردان:مهدی بوستانی شهربابکی/11 دقیقه

9.رؤیا/کارگردان:گلناز مقدم/4 دقیقه

10.تار و پود/کارگردان:امیر هوشنگ معین/2 دقیقه

11.مرداب/کارگردان:کورش عسگری/14 دقیقه

12.بچه‌های ارباب/کارگردان:محمد شاهین محسنی-مرتضی عباسیان/12 دقیقه

13 1492/کارگردان:محمد شاهین محسنی/4 دقیقه

14.زنانه مردانه/کارگردان:فهیمه شرفی/12 دقیقه

15.اتاق دوم/کارگردان:سروناز علم بیگی/13 دقیقه

16.غذا حازر است/کارگردان:شکوفه جباری/15 دقیقه

17.آبی قرمز سفید/کارگردان:علی پورخوشبخت/5 دقیقه

18.پنکه/کارگردان:شیرین سوهانی/7 دقیقه

19.تعطیلات/کارگردان:آرین وزیردفتری/15 دقیقه

20.من نوازنده‌ام/کارگردان:نرگسی فلاح‌پسند/11 دقیقه

21.آدمی مثل من و تو/کارگردان:مریم دهقانپور/3 دقیقه

22.پاندورا/کارگردان:سعید نجاتی/3 دقیقه

23.گل و بلبل،پشت و رو نداره/کارگردان:مهدی آقاجانی/6 دقیقه

24.تهران غرب – تهران شرق/کارگردان:پگاه جهاندار/11 دقیقه

25.پلاک استیل/کارگردان:زانیار عزیزی/13 دقیقه

26.شراع/کارگردان:بهزاد شیخ/13 دقیقه

27.تولد مامان/کارگردان:مرتضی شمس/9 دقیقه

28.چرخه رنگ/کارگردان:فاطمه بهمن سیاهمرد/2 دقیقه

29.گنجینه/کارگردان:حسین ربیعی/ 2 دقیقه

30.شرنگ/کارگردان:مژگان نیک روش/10دقیقه

31.اتوپیا/کارگردان:میلاد نیازی/5 دقیقه

32.آن/کارگردان:آرش میرهادی-مژه توحیدی- هومن جهرمی/2 دقیقه

33.سرمه/کارگردان:آزاده قچاق /10 دقیقه

34.ساز بی زمان/کارگردان:الهام ملک مختار/ 8دقیقه

35. Refill-free/کارگردان:مریم کتان فروش/5 دقیقه

36. Hollywood rep/ کارگردان:فاطمه بهمن سیاه‌مرد/2 دقیقه

37.شیلنگ/ کارگردان:منصورفروزش/14 دقیقه

38.او/ کارگردان:حامداصلانی/3 دقیقه

39.بازار/ کارگردان:مسعودمعین اسلام/3 دقیقه

40.تعطیلات/ کارگردان:حامدبنابی/10 دقیقه

41.دقیقه 20/ کارگردان:عسل غریب/11 دقیقه

42.متولدخاورمیانه/ کارگردان:آرزو زیبایی/3 دقیقه

43. 11/ کارگردان:مسعودحاتمی/14 دقیقه

44.شکستنی است/ کارگردان:مهدی آقاجانی/6 دقیقه

45.شهرمن سردشت/ کارگردان:زیبا ارژنگ/3 دقیقه

46.تولد داماد/ کارگردان:اکتای براهنی/12 دقیقه

47.حال همه ماخوب است/ کارگردان:جمال رحمتی/10 دقیقه

48.جهانهای موازی/ کارگردان:جمال رحمتی/10 دقیقه

49.رقصی چنین میان میدان/ کارگردان:رخشاد نورده/15 دقیقه

50.شوینده/ کارگردان:رضا موسوی/1 دقیقه

51.زندگی/ کارگردان:رضا موسوی/1 دقیقه

52.صدای تهران/ کارگردان:رضا موسوی/1 دقیقه

53.ساندویچ/ کارگردان:امیر تاروردی/20 ثانیه

54.کارواش/ کارگردان: جمشید بایرامی/ 2دقیقه

55.باد و پرده/ کارگردان: جمشید بایرامی/ 3دقیقه

56.سه گانه معصومیت / کارگردان:بابک گرانقدر/ 15 دقیقه

57.حسرت آزادی/کارگردان: پونه قشقایی/ 9دقیقه

58.اقبال ایران/کارگردان:نیما حسن بیگی/34 دقیقه

59.شکارچی/کارگردان:مرتضی طالب/27 دقیقه

60.تولد هدیه/کارگردان:حسین سلامت-آزاده نوزادمقدم/33 دقیقه

61.سه سنجاقک/کارگردان:دلاور دوستانیان/17 دقیقه

62.باد هر وقت که بخواهد می‌وزد/کارگردان:مریم اسمی خانی/29 دقیقه

63.روزگار مرد سالخورده/کارگردان:سام ارجمندی/32 دقیقه

64.آرزوی همه/کارگردان:علی قدیریان/23 دقیقه

65.او/کارگردان:علی حیاتی/30 دقیقه

66.اینجا کسی است پنهان/کارگردان:هومن حسنی/26 دقیقه

67.بانو/کارگردان:محمد صفا/35 دقیقه

68.تدریج/کارگردان:جواد آتشباری/19 دقیقه

69.دور و دورتر/کارگردان:احسان شادمانی/19 دقیقه

70.اتاق/کارگردان:سیدمحمدمیرکانی/31 دقیقه

71.صراحی/کارگردان:سعید نجاتی/17 دقیقه

72.فیلمی برای تو/کارگردان:ایمان بهروزی/25 دقیقه

73.گواهی/کارگردان:محمدرضا مجد/27 دقیقه

74.ده و یازده دقیقه/کارگردان:مازیار ملکی/16 دقیقه

75.آقای کتابخانه/کارگردان:داود اشرفی/18 دقیقه

76.هیولاهای کوچک/کارگردان:دلاور دوستانیان/30 دقیقه

77.الفبایی-غیر الفبایی/کارگردان:داود اشرفی/28 دقیقه

78.وقتی که نور می‌تابد/کارگردان:شهرام پورسیدیان/18 دقیقه

79.شاید/کارگردان:مهدی یارمحمدی/28 دقیقه

80.از خط تا خط/کارگردان:مصطفی کلانتری/17 دقیقه

81.آهوی این کوهم منم/ننه حسن/کارگردان:حسن رجبی/30 دقیقه

82.من قدیمی هستم/ کارگردان:عادل تبریزی_ایران انتظام/20 دقیقه

83.مهمان ویژه/کارگردان:زهره معتمدی/20 دقیقه

84.دغدغه‌های یک زوج کهنسال/ کارگردان:محسن علیدادی/33 دقیقه

85.یک بعدازظهر معمولی/ کارگردان:احمدسیفی‌پور/22 دقیقه

86.در راه/ کارگردان:امیرصرافها/16 دقیقه

87.این همه آب/ کارگردان:بهمن ایران‌پور/19 دقیقه

88.روزی عمو یدالله و همسرش/ کارگردان:مرتضی زنجانی/35 دقیقه

89.واسونک/ کارگردان:امیدشریفی-محسن مقدم/30 دقیقه

90.خاکستر و باد/ کارگردان:زانیارعزیزی/19 دقیقه

91.بانوی ارومیا/ کارگردان:محمداحسانی/30 دقیقه

92.مرغابی‌های وحشی/ کارگردان:یوسف حاتمی‌کیا/18 دقیقه

93.کاناپه/ کارگردان:اکتای براهنی/21 دقیقه

94.ایکس باکس/ کارگردان:مهدی مختاری/25 دقیقه

95.شش چشم/ کارگردان:محمد شیروانی/ 22 دقیقه

96.مردگان روزی خود را از آسمان می‌گیرند / کارگردان:کاوه کاتب/16 دقیقه

97.آرامستان/کارگردان:شهرام میراب اقدم/45 دقیقه

98.چسب زخم/کارگردان:آرش رئیسیان/48 دقیقه

99.دلواپس درختان بوم/کارگردان:علی محمد مسیحا/53 دقیقه

100.دست استرنجلاو/کارگردان:یاشار شیرمحمدی/65 دقیقه

101.دشمن خدا/کارگردان:مهدی بوستانی شهربابکی/39 دقیقه

102.لگد/کارگردان:داود خلیفه قلی/41 دقیقه

103.آخرین پژواک کوهستان/کارگردان:وحید پناهی/60 دقیقه

104.سیاه چاله/کارگردان:مهدی چلانی/56 دقیقه

105.پیش از پاییز/کارگردان:سیدمحمد میرکانی/54 دقیقه

106.گرمابان /کارگردان:شهرام میراب اقدم /48 دقیقه

107.کمجل/کارگردان:مرتضی رحمتی-مهرداد نصیردهقان/38دقیقه

108. چادرمشکی/ کارگردان:میلاد بهار/52 دقیقه

109. گزارش یک بازپرس/ کارگردان:محسن خان‌جهانی/65 دقیقه

110.خاطرات و کابوسهای ناتمام/ کارگردان:مرتضی اتابکی/105 دقیقه ( درباره دکتر رفیعی نویسنده و کارگردان تئاتر)

111. آنتوان/ کارگردان: مهناز رکنی/ 38 دقیقه

**********

لیست فیلم‌های نیمه بلند بخش جوان 93

1.نجس/کارگردان :بهرام وبهمن ارک/19 دقیقه

2.بن‌بست/کارگردان :آرمان خوانساریان/38 دقیقه

3.آنها/کارگردان :آرام طهماسبی،سهندکبیری/22 دقیقه

4.درجستجوی جایی گرم/کارگردان :علیرضاصمدی/40 دقیقه

5.خانه/کارگردان :احسان مختاری/18 دقیقه

6.مالیخولیا/کارگردان :آرمین کشوری‌پور/17 دقیقه

7.مردی برای تمام فصول/کارگردان : روناک جعفری/33 دقیقه

8.روزی در آخر/کارگردان :مصطفی سیاری/25 دقیقه

9.می‌ لا دو/کارگردان: فاطمه طوسی/29 دقیقه

10.شیش در/کارگردان: علی گیتی نورد/17 دقیقه

11.تکنوازی/کارگردان: ایمان فراهانی/40 دقیقه

12.پانصد مثقال طلا/کارگردان: شهرزاد دادگر/18 دقیقه

13.محدوده یک درجه/کارگردان :کاظم دانشی/23 دقیقه

14.حذف اضطراری/ کارگردان: فهیمه‌آقاحسنی- پیمان نعیمی/ 30 دقیقه

15.شهری برای دخترانم/کارگردان: محمدصادق دهقانی/31 دقیقه

16.بدون بلیط/ کارگردان: صباقاسمی/ 29 دقیقه

17.خواهرم محدثه/ کارگردان: عاطفه مهرابی/ 26 دقیقه

18.شب/ کارگردان: محمدرضانوریان/ 16 دقیقه

19.تنهایی باصدای آهسته/کارگردان: مهدی حاجی حسینی /18 دقیقه

20.محاکات/ کارگردان: علی پژمان/ 20 دقیقه

21.لام تا کام/ کارگردان: محسن بانصیری/ 20 دقیقه

22.کبوتر بازی/ کارگردان: مریم فرساد/ 25 دقیقه

23.رویای خاکستری/ کارگردان: علی صادقیان/ 39 دقیقه

لیست نهایی بخش موبایل 93

1. MorAmour/کارگردان:آرین وزیردفتری/6 دقیقه

2. IMG_021.MOV/کارگردان:سعید خطیب مهر/10 دقیقه

3.جشن تولد/کارگردان:علیرضا رحمان طلب/5 دقیقه

4.این سوی ذهن – آن سوی دنیا/کارگردان:محمد هادی هنرپیشه/5 دقیقه

5.سلفی/کارگردان:اسماعیل جلایر/5 دقیقه

6.یک زاویه خاص/کارگردان:زهرا مربیان/7 دقیقه

7.این روزهای هادی پیوندی/کارگردان:مصطفی پیوندی/5 دقیقه

8.دومینو/کارگردان:امید حیدری/11 دقیقه

9.برای آخرین بار، تهران/کارگردان:نگین نصیری – روزبه نبی‌پور/6 دقیقه

10. SLEEPPATH/کارگردان:ایمان نجفی/11 دقیقه

11. ترافیک باز/کارگردان:مازیار ملکی/8 دقیقه

12.پاییز نارنگی‌هایش را می‌خورَد/کارگردان:علی باطنی/8 دقیقه

13. 60 /کارگردان:مصطفی سالم/2 دقیقه

14.چرخهای معمولی/کارگردان:میلاد کسائیان/5 دقیقه

15.اینام/کارگردان:علیرضا سلمانپور/3 دقیقه

16.آش نذری/کارگردان:مهدی شاهسواری/7 دقیقه

17.مرغ مینا/کارگردان:محمد صفا/3 دقیقه

لیست فیلم‌های کوتاه بخش جوان 93

1.آفتاب‌سوخته/کارگردان :بهرام وبهمن ارک/15 دقیقه

2.چه زخم‌هاست نهان/کارگردان :موناشمس/5 دقیقه

3.پسرک و مورچه/کارگردان :فرزانه دوستانیان/10 دقیقه

4.گلهای سمی/کارگردان :فرزانه دوستانیان/7 دقیقه

5.فیر چایلد/کارگردان :نویدحمیدی- داریوش دادگر/6 دقیقه

6. red point/کارگردان :مطهره احمدپور/5 دقیقه

7.تعدادی اثاثیه‌ی دست دوم …./کارگردان :امیربهادرمظاهری/15 دقیقه

8.جنایت ومکافات/کارگردان :سیامک اخوان/12 دقیقه

9.کجاممکن است پیدایش کنم…/کارگردان : فرشاد ارشادی/14 دقیقه

10.درلانگ‌شات اتفاق افتاد/کارگردان :پویارئیسی/7 دقیقه

11.حرفی که هیچوقت نباید زد/کارگردان : محمدکوهی/9 دقیقه

12.یه اتفاق نه‌چندان ساده/کارگردان : وحیدرابودان/9 دقیقه

13.پنج وسی وشش دقیقه‌ی پاییز/کارگردان :احسان رضوانی‌پور/5 دقیقه

14.هیچ جا خونه خودآدم نمی‌شه/کارگردان :روزبه شعرای نجاتی/8 دقیقه

15.تولد/کارگردان :فیاض بهرام/7 دقیقه

16.آغوش/کارگردان :تیمور قادری/7 دقیقه

17.دوازده‌سالگی آوا/کارگردان :شادی کرم رودی/11 دقیقه

18.خرس‌هابه خواب زمستانی نمی‌روند/کارگردان: مجیدفرهنگ‌بافتانی/14 دقیقه

19.بود و نبود/کارگردان: البرز پورصیاد/5 دقیقه

20.دیروزهرگز…امروز/کارگردان: البرزپورصیاد/7 دقیقه

21.پرتره/کارگردان: حمیدنوری/9 دقیقه

22.اینجا آسمان ابریست/کارگردان: حمیدنوری/5 دقیقه

23.قنات شهرخاموش/کارگردان: حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/14 دقیقه

24.رویای حنایی/کارگردان: سجادقربانی/علی حسین‌زاده/15 دقیقه

25.پرده اول/کارگردان: پردیس عزیزی و آرش پرنوسی /7 دقیقه

26.ناپیوسته/ کارگردان: مریم بخشایش/ 5 دقیقه

27.جار/کارگردان: سینامصطفی زاده/12 دقیقه

28.سرانجام می‌گذارم بروی/ کارگردان: مهران همت‌زاده/ 15 دقیقه

29.خاموشی/ کارگردان: علیرضااویسی/ 7 دقیقه

30.آخرین موسیقی که شنیده نمی‌شود/ کارگردان: هادی احمدی/ 3 دقیقه

31.دزد / کارگردان: مدیسامحراب‌پور/ 12 دقیقه

32.برخورد / کارگردان: امیدمعلم/ 1 دقیقه

33.مانتوی بلند/ کارگردان: مرضیه رضایی/ 9 دقیقه

34.چهارراه‌دوم / کارگردان: مهدی یوسفعلی/ 15 دقیقه

35.آلاچیق/ کارگردان: مصطفی سالم و پویاامین‌پوری/ 10 دقیقه

36. 61. / Captured کارگردان: خشایاررحیمی/ 4 دقیقه