فیلمساز منتقد آمریکایی با دبیر جشنواره فیلم مقاومت دیدار کرد

آرت الیویر

به گزارش سینما فستیوال، آرت الیویر تهیه‌کننده آمریکایی که بعنوان اولین میهمان جشنواره فیلم مقاومت در ایران به سر می‌برد، روز پنجشنبه یازدهم اردیبهشت از دبیرخانه جشنواره بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، این تهیه کننده آمریکایی علاوه بر بازدید از بخش های مختلف جشنواره در نشست مشترکی با محمد خزاعی دبیر این رویداد سینمایی به تبادل نظر و گفتگو نشست و در این نشست مشترک در خصوص وضعیت و جایگاه سینما، لزوم توجه به رسانه های مدرن و نقش لابی های صهیونیستی در سینمای دنیا بویژه هالیوود گفتگو کردند.

با توجه به حضور این تهیه کننده آمریکایی در تهران فیلم سینمایی”عملیات ترور به کارگردانی پائول کراس و تهیه کنندگی این هنرمند چهارشنبه این هفته دهم اردیبهشت در مرکز فرهنگی هنری اسوه به نمایش در می آید. نمایش این فیلم با حضور آرت الیویر تهیه کننده آمریکایی  و نادر طالب زاده کارشناس و تحلیل گر سینما همراه با جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ  پیش بینی شده است.

سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از کلیه اصحاب رسانه و منتقدان و نویسندگان سینمایی و هنرمندان و علاقمندان دعوت کرد از این برنامه استفاده نمایند.

براساس این گزارش، آرت الیویر شهردار سابق بلفلاور در ایالت کالیفرنیا معاون نامزد آزادیخواه ریاست جمهوری آمریکا در سال 2000 بود. تهیه کننده فیلم Operation Terror در خصوص 11 سپتامبر است که جشنواره بین المللی فیلم برای صلح، جشنواره خیریه فیلم موناکو، جشنواره الهام بخشی ومساوات ، جشنواره بین المللی فیلم بغداد جوایزی دریافت کرده است. فارغ التحصیل Cerritos College در رشته ساختار فن آوری بوده و چهار فرزند دارد.وی مشاور شهردار (1994-1997)، شهردار موقت (1997-1998) شهردار بلفلاور (یکی از حومه های لوس آنجلس با 77 هزار ساکن) (1998-1999) بوده است

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *