فیلمبرداری «ماهور» به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهور» به پایان رسید.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، فیلمبرداری فیلم سینمایی «ماهور» به نویسندگی و کارگردانی حمید زرگرنژاد که از اواخر آذر در جنوب کشور آغاز شده بود به تازگی در یکی از روستاهای استان خوزستان به پایان رسیده است.

تدوین این فیلم از اواسط فیلمبرداری آغاز شده و این روزها توسط کاوه ایمانی در حال پیگیری است. صداگذاری و ساخت موسیقی نیز این روزها به ترتیب توسط آرش قاسمی و ستار اورکی در حال انجام است.

خبر دیگر درباره «ماهور» دیدار سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر استان خوزستان از پشت صحنه این فیلم است. در دیدار فرمانده سپاه خوزستان با عوامل فیلم، حمید آخوندی یکی از تهیه کنندگان «ماهور» گزارشی از روند تولید فیلم را ارائه داد و در ادامه سردار شاهوارپور با اهالی روستایی که فیلمبرداری در آنجا صورت گرفته گفت وگوی صمیمانه ای داشته است.

فرمانده سپاه خوزستان با بیان رشادت های مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس از اینکه فیلم «ماهور» در پی به تصویر کشیدن  رشادت مردم عرب زبان منطقه است ابراز خوشحالی کرد و از عوامل تولید این فیلم خواست زنجیره به تصویر کشیدن شجاعت های مردم خوزستان را که سوابق مستند آن موجود است، ادامه دهند.

گفتنی است فیلم سینمایی «ماهور» در روستای بازسازی شده احمدآباد سیار در روستای عطیش از توابع شهرستان کارون مقابل دوربین رفته است.

ساعد سهیلی، یوسف مرادیان، بهاره کیان افشار، مونا فرجاد و میترا حجار، کامران تفتی، داریوش ارجمند، احمد کاوری، محسن افشانی، علی اوسیوند و مالک سراج از جمله بازیگرانی هستند که در این پروژه به ایفای نقش پرداخته اند.

دیگر عوامل اولین فیلم سینمایی زرگرنژاد عبارتند از: تهیه کنندگان: علیرضا جلالی، حمید آخوندی، دستیار اول کارگردان: حسن لبافی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح  چهره پردازی: شهرام خلج، طراح صحنه: بهزاد آدینه، طراح لباس: سارا خالدی، عکاس: مهدیه لطیفی، منشی صحنه: مرضیه آذری، موسیقی: ستار اورکی، جلوه های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه های ویژه بصری: سینا قویدل، مدیر تدارکات: فرامرز رضایی، استوری بورد آرتیست: محمد فلاحت دار، مدیر تولید و برنامه ریزی: محمد عفراوی، پروین مقدم و مشاور رسانه ای: لیلا افشار.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *