مقام دوم بخش انیمیشن جشنواره فیلم علم و طبیعت فنلاند برای ایران

فیلم انیمیشن تکنیک های تمرکز هندسی فرشاد (FG) به نویسندگی و کارگردانی فرشاد نظرآقایی به عنوان تنها فیلم ایرانی و آسیایی در مرحله فینال فستیوال جهانی فیلم علم و طبیعت فنلاند در بخش انیمیشن موفق به کسب مقام دوم فستیوال جهانی اول تا پنجم اکتبر 2014 در شهر واسای فنلاند گردید.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، فیلم مذکور که با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در فروردین ماه سال 1392 در 4 قسمت 45 دقیقه ای مجموعآ به مدت 3 ساعت و از طریق شرکت تولید فیلم های کوتاه غیر سینمایی جام جم شیراز منتشر گردید تاکنون با استقبال تلویزیون های کشورهای مختلف جهان روبرو گردیده و به زبانهای مختلف انگلیسی، اسپانیولی و فرانسه ترجمه شده است.

فیلم تکنیک های تمرکز هندسی فرشاد، ضمن توزیع در شبکه سراسری فیلم های خانگی در سراسر کشور، در سمینارها و کنفرانس های متعدد علمی داخل و خارج از کشور نیز به نمایش در آمده است.

از جمله سپتامبر سال گذشته در کنگره جهانی درون نگری و حضور ذهن که در توکیو ژاپن با حضور اساتید و متخصصین مربوطه از 5 قاره جهان برگزار گردید مورد توجه ویژه اساتید حاضر در کنگره و استقبال بی نظیر مردم ژاپن واقع گردید. همچنین انیمیشن تمرکزهای هندسی قرار است که در اسفند ماه سال جاری در کنفرانس تعمق و ذهن آگاهی در شهر نیویورک نمایش داده شود. فیلم مذکور به معرفی بیش از 50 تکنیک تمرکز هندسی می پردازد.

 از سایر عوامل اصلی تولید فیلم انیمیشن تکنیک های تمرکز هندسی می توان از آقای حسین مرتضوی به عنوان سازنده انیمیشن و کامپوزیت ، شهرام ممتحن آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی، آنیتا قائدی مدیر امور مالی و اجرایی، مجتبی مهنا میکس و مسترینگ، خانم فریبا منصوری گوینده فارسی و خانم گیتا ناز مشکسایان گوینده نسخه انگلیسی، دکتر محمد جواد عجم مشاور ادبی، و همچنین خانم دکتر پریسا ترابیان و مهدی نورانی مشاوران ریاضی نام برد.

کار ساخت و اجرای موسیقی و صدا گذاری فیلم مذکور توسط استودیو آبنوس شیراز به مدیریت شهرام ممتحن انجام گردیده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *