فراخوان پنجمین جشنواره فیلم حسنات اعلام شد

دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه حسنات از انتشار فراخوان پنجمین دوره این جشنواره خبر داد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ستاد خبری جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان ، امیرحسین عشاقی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: پنجمین دوره جشنواره فیلم کوتاه حسنات در سال ۹۴ با موضوعات حقوق شهروندی، رستگاری و موضوع ویژه زاینده رود در بخش های فیلمنامه ، فیلم های داستانی، مستند، پویانمایی با حداکثر زمان ۳۰دقیقه برگزار می شود.

وی افزود: آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره در سه بخش مسابقه ملی، فیلمسازی اول و مسابقه فیلم های تجربی برگزار و آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در این دوره ۳۱تیرماه ۹۴است.

دبیر اجرایی جشنواره فیلم کوتاه حسنات تاکید کرد: اغلب فیلم های جشنواره حسنات در جشنواره های ممتاز استانها و شهرهای مختلف داخلی و خارج از کشور رتبه های خوبی آوردند که از جمله آنها فیلم هفتان از هوشنگ میرزایی، فقط کمی نور از حامد موسوی، به خاطر معصومه از فریبرز آهنین و مجید شیدا و غیره است.

وی با بیان اینکه برگزاری پنجمین جشنواره حسنات به سال آینده موکول شده است، ابراز داشت: امسال از تاریخ  ۱۶تا ۱۸اسفندماه  تنها هفته فیلم حسنات را خواهیم داشت که فیلم های برگزیده چهار دوره قبلی جشنواره در آن به نمایش درخواهد آمد.

عشاقی تاکید کرد: هفته فیلم حسنات به شکل همزمان در ۶استان البرز، سمنان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی، گیلان و فارس و ۱۱شهر برگزار خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *