فراخوان مسابقه عکس شانزدهمین جشن سینمای ایران

فراخوان مسابقه عکس فیلم‌های سینمایی شرکت کننده در شانزدهمین جشن سینمای ایران، اعلام شد.

 سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، بر اساس این فراخوان، تمامی اعضای انجمن عکاسان سینمای ایران برای شرکت در بخش عکس می‌توانند آثار خود (از 15 خردادماه سال 1390 تا 15 تیرماه 1393) را در صورتیکه در دروه های قبلی جشن شرکت نداده‌اند بصورت مجموعه عکس تا سقف پنج فیلم و برای هر فیلم 6 عکس (4عکس صحنه و 2 عکس پشت صحنه) بصورت ‌دیجیتال وآثاری که با دوربین‌های آنالوگ ثبت شده باشند به صورت فایل اسکن شده در سایز 20در 30 بدون حاشیه (فول فریم) به دبیرخانه جشن ارسال کنند.

ضمنا فایل هر مجموعه عکس باید با فرمت jpg و اندازه 50 در70 ،‌ کیفیت 300 dpi برروی لوح فشرده با ذکر نام فیلم به همراه یک قطعه عکس پرسنلی صاحب اثر (اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم ها ) همراه باشد.

همچنین تمامی عکاسان متقاضی می‌بایست فرم شرکت در این بخش را برای هر مجموعه بصورت جداگانه تکمیل و همراه عکسهای همان مجموعه در پاکت مجزا به دبیرخانه ارائه دهند.

برابر این فراخوان علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کامل مقررات به سایت خانه سینما www.khanehcinema.ir مراجعه کنند.

کلیه متقاضیان باید آثار خود را حداکثر تا 15 مرداد ماه به دبیر خانه شانزدهمین جشن سینمای ایران (خیابان بهارجنوبی ، ‌کوچه سمنان شماره 29 ) تحویل دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *