«عصر یخبندان» فردا اکران می شود

فیلم سینمایی «عصر یخبندان» فردا 15 بهمن ماه در کاخ جشنواره‌ی فیلم فجر به نمایش درمی‌آید.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ،  «عصر یخبندان» تازه‌ترین فیلم مصطفی کیایی است که در بخش سودای سیمرغ سی‌و‌سومین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده و براساس گزارش‌های اعلام شده پس از سه روز از آغاز جشنواره فیلم فجر جزو یکی از فیلم‌های پرطرفدار در سینماهای مردمی بوده است .

«عصر یخبندان» فیلمی است که به گفته تهیه‌کننده‌اش مسئولان باید حتما آن را تماشا کنند . منصور لشگری قوچانی دلیل این موضوع را کار تحقیقی عمیقی که برای فیلم انجام شده، می‌داند.

او می‌گوید: «عصر یخبندان» هم مانند «خط ویژه» فیلمی است که هم مخاطب از دیدن آن لذت می‌برد و هم مسئولان می‌توانند به عنوان یک کار تحقیقی به آن اشاره کنند و در لابلای سکانس‌های آن، راه کارهایی را هم برای حل بعضی از معضلات اجتماعی پیدا کنند.

در خلاصه داستان کنجکاوی برانگیز این فیلم سینمایی آمده است: در «عصریخبندان» خارپشت‌ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت‌ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند.

در این فیلم بهرام رادان، مهتاب کرامتی، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی، فرهاد اصلانی و ژاله صامتی ایفای نقش کرده‌اند.

این فیلم توسط نیما جعفری‌جوزانی تدوین شده و آرمان موسی‌پور ساخت موسیقی آن را برعهده داشته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *