عزت‌الله ضرغامی درباره “ایستاده در غبار” چه گفت ؟

عزت الله ضرغامی (رئیس سابق سازمان صداوسیما) از فیلم ایستاده در غبار تمجید کرد .

ایستاده در غبار

 به گزارش سینما فستیوال ؛ عزت‌الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت :

« حاج احمد متوسلیان ، مرد بزرگ تاریخ انقلاب، با این فیلم خوش ساخت (ایستاده در غبار )، باورپذیر به مردم معرفی شد. به گروه سازنده، به ویژه کارگردان جوان و توانا؛ آقای حسین مهدویان خسته نباشید و دست‌مریزاد می‌گویم. آقای مهدویان فارغ‌التحصیل دانشکدهٔ صداوسیماست. از ایشان؛ قبلاً سریال «آخرین روزهای زمستان» که روایت زندگی و فرماندهی شهید حسن باقری است را در تلویزیون دیده‌ایم. خوشحالم که با تیزبینی گروه؛ سکانس مهم و کلیدی و بحث‌برانگیز مربوط به حاج احمد متوسلیان، به طور مستقل دستمایهٔ ساخت این فیلم ارزشمند شد .

از نظر من تقاطع مدیریت و فرماندهی در صف و ستاد، که نمونه‌ای از آن در عملیات بیت‌المقدس و میان این دو فرمانده بزرگ است، درس بزرگی برای مدیران کشور و دانشجویان رشتهٔ مدیریت است .

تصویربردازی فوق العاده آقای هادی بهروز جوان و طراحی صحنه آقای دکتر شجاعی در ذهن ما باقی خواهد ماند .

شهید محسن وزوائی از دانشجویان مسلمان پیرو خط امام و از فرماندهان دفاع مقدس است که در این فیلم به او هم پرداخته شده است .

واقع‌نمائی کارگردان جسور در پرداختن به اختلاف رفتار و مشی این شهید عزیز با حاج احمد متوسلیان به‌قدری جذاب و دیدنی است که سکانس شهادت او را صدچندان جلوه می‌دهد و بی‌اختیار اشک را بر پهنای صورت هر بیننده‌ای جاری می‌کند .

فاتحان لانه جاسوسی آمریکا بیش از سی شهید در دفاع مقدس، تقدیم ملت بزرگ ایران کردند . روحشان شاد »

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *