سینما ها ، میزبان فیلم های جدید

«زندگی جای دیگری‌ است» ،« زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» و «اشباح» فیلم های اکران دوم بهار

اکران های تازه

به گزارش سینما فستیوال ، علی هیربد مدیر سینما فرهنگ گفت: بر اساس برنامه قبلی قرار بود امروز (چهارشنبه 27 فروردین ماه) اکران عمومی فیلم سینمایی زندگی جای دیگری است به کارگردانی منوچهر هادی ، در سرگروه «فرهنگ» نمایش خود را آغاز می‌کند، اما به خاطر اینکه باید چند مورد اصلاحیه روی فیلم اعمال می شد، این اتفاق با یک روز تأخیر رخ می دهد و فردا صبح پنجشنبه اولین سانس سالن سینما فرهنگ به عنوان سینمای سرگروه و دیگر سالن های نمایش دهنده فیلم را اکران می کنند.

وی افزود: من زندگی جای دیگری است را در جشنواره دیدم و فروش خوبی برای آن پیش بینی می کنم. مطمئنم فیلم جایگاه خود را میان مخاطبان به دست می آورد. ما برای اکران نوروز 93، چ و با دیگران را نمایش دادیم. فیلم حاتمی کیا فروش بسیار خوبی داشت و با دیگران به این دلیل که در ردیف آثار مخاطب خاص قرار می گیرد، چندان با استقبال مواجه نشد و از امروز از پرده پایین می آید.

همچنین غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه این شورا که 25 فروردین‌ماه برگزار شد، توضیح داد: علاوه بر فیلم سینمایی زندگی جای دیگری است ، قرارداد دو فیلم دیگر در شورای صنفی نمایش ثبت شد و به این ترتیب «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح‌الله حجازی در گروه «استقلال» و فیلم «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی در گروه «آزادی» به نمایش درخواهد آمد.

فرجی با اشاره به اینکه برخی فیلم‌های اکران نوروزی هنوز به کف فروش خود نرسیده‌اند، گفت: در حال حاضر در دو گروه آزادی و استقلال تعویض فیلم نخواهیم داشت و پس از رسیدن به کف فروش، فیلم‌های «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» و «اشباح» جایگزین خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *