سوریه میزبان جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت می‌شود

کشور سوریه به میزبانان همزمان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پیوست.
جلوه گاه نور جشنواره مقاومت

به گزارش سینما فستیوال به نقل از فارس، بخش چشم انداز سینمای مقاومت امسال همزمان با برگزاری جشنواره قرار است در چند کشور آسیایی و اروپایی برگزار شود و تاکنون برگزاری آن در چند کشور قطعی شده است.

این بخش جشنواره با هدف معرفی و شناسایی هنر و سینمای مقاومت و پایداری جهان اسلام و نشان دادن افق نیازها و ضرورت ها از دو دوره گذشته پیش بینی شده که با روند موفق دوره‌های پیشین قرار است در دوره سیزدهم هم این بخش در قالب هفته‌های فیلم مقاومت در دیگر کشور برگزار گردد.جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

در این خبر آمده است، در دوره های پیشین بخش چشم انداز جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در کشورهای افغانستان، ترکیه، تاجیکستان، لبنان، فلسطین، فنلاند، کنیا، هند، عراق، سوریه، و … برگزار گردیده است.

سیزدهمین جشنواره بین­ المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­ الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می شود.

اطلاعات تکمیلی در سایت جشنواره بین المللی فیلم مقاومت moqavematfilmfest.ir موجود است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *