بهـــارانـه ای برای تو : سینما

اشاره : یادداشت زیر به قلم سام قریبیان ، بازیگر تئاتر و سینما است که در ویژه نامه وبسایت سینما فستیوال ، به نام ” سی نمای بهاری ” منتشر شده است .

سینما فستیوال

ز کـوی یــــار میــآیـد نسیـــم بـاد نـــوروزی                                     از این باد ار مــدد خواهی چــراغ دل بــرافروزی

چو گل گر خرده ای داری خدا را صرف عشرت کن                            کــه قــارون را غلط ها داد ســودای زر انـــدوزی

ز جـام گل دگر بلبل چنان مست می لعل اسـت                              کـه زد بر چــرخ فیـروزه صفیــر تخـت فیــروزی

به صحــرا رو که از دامـن غبار غـم بیـفشــانــی                               بـه گلــزار آی کـز بلبل غـزل گفتــن بیامــوزی                            حافظ

آهسته و بی صدا می آیی ، در پایان یک شب زمستانی . از عطر آمدنت ، غافلگیر میشوم . تمام کوچه پس کوچه ها از بوی بهاری ات پر می شود . نام بهاری ات بر پیشانی دنیا می نشیند . هوای لطیف و پر از عطر شکوفه هایت ، آنقدر شفاف و زلال است که تمام وجود را پر از عشق ، صفا و هیجان می کند .

می خواهم تمام شادی ها را که تو با آمدنت ارمغان آوردی ، با همه تقسیم کنم . می خواهم در این بهار دل انگیز ، هر آنچه مایه ناراحتی و کدورت بوده فراموش شود . دلم برایت مرهمی می خواهد از جنس بهار برای تمام غم ها و زخم های کهنه . مرهمی از بخشندگی و مهربانی . مهربانی در بخشش ، عشق می آفریند . آرزو دارم بهار امسال برای تو و تمام اهالیت در هرکجا که هستند ، سالی پر از عشق و محبت و برکت باشد و هر آنچه آرزو دارند با مشیت الهی یکی باشد . امیدوارم در کنار تو و اهالیت ، مردم دنیا نیز غرق در سعادت و سالامتی و خوشبختی باشند .

                                                                                                          آروزیی است دست یافتنی .

                                                                                                          بهارانه ای برای تو : سینما .

 برای دریافت ویژه نامه “ سی نمای بهاری ” اینجا را کلیک کنید .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *