شهردار اصفهان از ساخت هشت سالن سینمای مدرن و دیجیتال تا سال‌های آینده در اصفهان خبر داد

سه پردیس سینمایی و پنج سالن مجهز در اصفهان ساخته خواهد شد.
 شهردار اصفهان
به گزارش سینما فستیوال ، شهردار اصفهان گفت: برگزاری جشنواره باعث می‌شود تا زیر ساخت‌های سینمایی کشور و منطقه‌ای که در آن جشنواره برگزار می‌شود پیشرفت کند و به همین واسطه هشت سالن سینمای مدرن و دیجیتال تا سال‌های آینده در اصفهان ساخته خواهد شد.

سید مرتضی سقاییان‌نژاد اظهار کرد: آنچه جشنواره کودک ایجاد کرده است این بوده که تا می‌تواند ارتباط گسسته شده بین کودکان و خانواده‌ها با سینما را ترمیم کند.
وی که در در برنامه زنده تلویزیونی سیمای خانواده صحبت می‌کرد، افزود: این جشنواره به واسطه حضور کودکان در آن باعث می‌شود که به طور غیر مستقیم خانواده را با سینما آشنا کند و سپس آن آشتی که می‌خواهیم اتفاق بیفتد، رخ خواهد داد چراکه این کودک است که پدر و مادر خود را برای دیدن فیلم، به سینما می‌برد.
شهردار اصفهان در ادامه تاکید کرد: برگزاری چنین جشنواره-ای به صورت زنجیر وار باعث رونق سینما می‌شود.برگزاری جشنواره باعث می‌شود تا زیر ساخت‌های سینمایی کشور و منطقه-ای که در آن جشنواره برگزار می‌شود پیشرفت کند و به همین واسطه هشت سالن سینمای مدرن و دیجیتال تا سال‌های آینده در اصفهان ساخته خواهد شد.
وی افزود: سه پردیس سینمایی و پنج سالن سینمای مجهز در مرکز همایش‌های بین المللی سران احداث خواهد شد که در مجموع در اصفهان هشت سالن مجهز ایجاد خواهد شد.
شهردار اصفهان تاکید کرد: این اتفاقات به دلیل مطالبه‌ای است که مردم از مسولان دارند و این مطالبه به دلیل برگزاری جشنواره کودک در مردم اصفهان ایجاد شده که ما باید به آن پاسخ دهیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *