ریما رامین‌فر درباره ˝ابد و یک روز˝ و کارگردانش چه گفت ؟

بازیگر فیلم ˝ابد و یک روز˝ می‌گوید سعید روستایی به عنوان یک کارگردان جوان بسیار با دقت کار کرد و نسبت به فیلمنامه اشراف کامل داشت .

ریما رامین فر در ابد و یک روز

به گزارش سینما فستیوال ریما رامین فر در بخشی از گفتگوی خود با هنرآنلاین درباره ی بازی در فیلم سینمایی “ابد و یک روز” و کاراکتری که در این فیلم ایفا کرد و چگونگی پیوستنش به این پروژه گفت : در فیلم “ابد و یک روز” نقش خواهر بزرگ این خانواده را داشتم که خیلی ویژگی برجسته‌ای نداشت. در واقع حضور او خیلی در بطن فیلم و تنیده شده در قصه است و کاراکتری نیست که من بخواهم درباره ویژگی‌های آن صحبت کنم. من معمولاً وقتی فیلمنامه را می‌خوانم خود فیلمنامه برایم مهم‌تر است تا نقش. وقتی مجموعه‌ای خوب است من هم دوست دارم جزو آن مجموعه باشم وگرنه در این فیلم حضورم کمتر از بقیه است.

رامین‌فر با اشاره به این که سعید روستایی به عنوان یک کارگردان جوان بسیار با دقت کار کرد و نسبت به فیلمنامه اشراف کامل داشت، اظهار کرد: وقتی یک گروه بسیار خوب به او اعتماد می‌کنند و وقتی شخصی مثل سعید ملکان سرمایه‌گذار کار می‌شود و این تعداد بازیگر خوب نیز به او اعتماد کرده‌اند و دور هم جمع شده‌اند، من هم به تبعیت از آن‌ها این اعتماد را کردم. ضمن اینکه سعید روستایی در همان جلسه اول نشان داد که به کارش اشراف کامل دارد. وقتی فیلمنامه را خواندم متوجه شدم که این فیلمنامه از چند سال تجربه کاری برخاسته است و یک اتفاق نیست، چرا که در بخش نگارش بسیار به جزییات اهمیت داده شده است. وقتی این همه به ظرایف دقت کرده است، پس نشان می‌دهد که این یک اتفاق نبوده و به عنوان کارگردان می‌داند که چه می‌کند. ضمن اینکه فیلم‌های کوتاهی که ساخته نیز همگی موفق بوده‌اند. بنابراین با خوشحالی وارد کار شدم و این خوشحالی با استقبالی که از آن شد همچنان ادامه دارد.

بازیگر فیلم “یک حبه قند” درباره فروش فیلم‌ها در نوروز امسال و تأثیر آن بر سینما بیان کرد: ظاهراً فروش سینماها در نوروز امسال نسبت به سال گذشته خوب بوده و این فروش فوق‌العاده است. ما هم بسیار خوشحالیم و امیدواریم مردم بروند فیلم ببینند تا این چرخه به خوبی بچرخد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *