روز به روز با سینما حقیقت

جلسات نقد و بررسی فیلم‌های جشنواره هشتم از ساعت ۱۸ عصر هر روز، در سالن شماره ۳ سینما فلسطین برپا می‌شود تا آثار منتخبی از بخش مسابقه ملی و مسابقه بین‌الملل جشنواره توسط اعضای انجمن منتقدان مورد نقد و بررسی قرار گیرد. پیش از شروع جلسات نقد و بررسی و از ساعت ۱۷:۳۰ عصر هر روز هم از کتاب‌های جدید بخش پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که به بهانه برپایی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت منتشر شده، رونمایی خواهد شد.

 DSC_0055

دوشنبه 10 آذر:

قطار مسکو به کارگردانی فدریکو فرونه و میشل مانزولینی ساعت 14، سالن شماره 1 سینما فلسطین

چنارستان به کارگردانی هادی آفریده ساعت 20، سالن شماره 1 سینما فلسطین

اتاق جنگ به کارگردانی مصطفی حریری ساعت 18:15،  سالن شماره 2 سینما فلسطین

خون سرد به کارگردانی هادی مقدم دوست و مروارید سیاه به کارگردانی کاوه بهرامی مقدم ساعت 22، سالن شماره 2 سینمافلسطین

زیبای ناشناخته به کارگردانی محبوبه هنریان ساعت 20 سالن شماره 3 سینما فلسطین

محیط بان به کارگردانی علی مختارزاده و سفر بی پایان به کارگردانی سعید تارازی ساعت 9:30، سالن شماره 1 سینما سپیده

جایی برای زندگی به کارگردانی محسن استاد علی ساعت 22، سالن شماره 1 سینما سپیده

گزارشی درباره مینا به کارگردانی کاوه مظاهری ساعت 10:30، سالن شماره 2 سینما سپیده

سه شنبه 11 آذر:

شهر خاموش به کارگردانی هوشنگ میرزایی و پهلوان و خرقه به کارگردانی آرش لاهوتی، سالن شماره 1 سینما فلسطین ساعت 16

درخت سخنگو به کارگردانی علیرضا قاسم خان و بختک به کارگردانی محمد کارت، سالن شماره 1 سینما فلسطین ساعت 20

حمید هما به کارگردانی محمد علی سجادی، سالن شماره 1 سینما فلسطین، ساعت 21:45

آرامستان به کارگردانی شهرام میراب اقدم، سالن شماره 3 سینما فلسطین، ساعت 16

چرا رفتم ایتالیا به کارگردانی امین آزاد و فیلم دستم پاست به کارگردانی رضا درستکار، سالن شماره 3 سینما فلسطین، ساعت 21:45

فلک ناز به کارگردانی سحر سلحشور و امپراطور به کارگردانی آرش صادقی و سام کلانتری، سالن شماره 2 سینما سپیده، ساعت 10:30

آیدا در آیینه شاملو به کارگردانی مختار شکری پور، سالن شماره 2 سینما سپیده، ساعت 19:30

چهارشنبه 12 آذر:

در سالن شماره 1 سینما فلسطین ساعت 16 فیلم آرزوی همه به کارگرد انی علی قدیریان و فیلم طلب فیض به کارگردانی سید محمد صادق جعفری، ساعت 20 فیلم های ننه حسن به کارگردانی محمد علی طالبی و آرش طالبی، من می خواهم شاه بشم به کارگردانی مهدی گنجی به نمایش در می ایند.

در سالن شماره 2 سینما فلسطین ساعت 22 فیلمهای کافه تهران به کارگردانی نیلوفر سعیدی و در فاصله دوکوچ به کارگردانی روبرت صافاریان به نمایش در می اید.

در سالن شماره 3 سینما فلسطین ساعت 16 فیلم های کایه به کارگردانی کیوان محسنی و اوزال به کارگردانی مسعود میرزایی زنگار به کارگردانی علی شفیعی، ساعت 20 فیلمهای بدون بلیت به کارگردانی صبا قاسمی و گزارشی در باره مینا به کارگردانی کاوه مظاهری، ساعت 21:45 فیلم فلک ناز به کارگردانی سحر سلحشور و امپراطور به کارگردانی آرش صادقی و سام کلانتری به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 1 سینما سپیده ساعت 9:30 فیلم های کد شش به کارگردانی امیر رضا جلالیان خورشید باغ وپنجره به کارگردانی سعید شاه حسینی، ساعت 22 فیلم های عروسکها نمی دانند به کارگردانی نوا رضوانی و سچانک به کارگردانی مازیار مشتاق گوهری به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 2 سینما سپیده ساعت 10:30 فیلمهای روزگار مرد سالخورده به کارگردانی سام ارجمندی و زنان فرماندار به کارگردانی مژگان اینانلو به نمایش در می آیند.

پنجشنبه 13 آذر:

در سالن شماره 1 سینما فلسطین ساعت 16 فیلمهای طبیعت نیمه جان به کارگردانی امید عبدالهی و جایی برای زندگی به کارگردانی محسن استاد علی،ساعت 18 فیلم لاک پشت و لک لک به کارگردانی محمود کیانی فلاورجانی، ساعت 20 فیلمهای آتلان به کارگردانی معین کریم الدینی و سیاهان جنوب به کارگردانی فرهاد ورهرام به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 2 سینما فلسطین ساعت 14:30 فیلمهای حرکت در سکوت به کارگردانی سید حمید میر حسینی و زندگی پنهان به کارگردانی دلاور دوستانیان به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 3 سینما فلسطین ساعت 21:45 فیلم زار خاک به کارگردانی رضا توفیق جو به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 1 سینما سپیده ساعت 14:15 فیلمهای درخت سخنگو به کارگردانی علیرضا قاسم خان، بختک به کارگردانی محمد کارت، ساعت 16:15 فیلمهای شهر خاموش به کارگردانی هوشنگ میرزایی، پهلوان و خرقه به کارگردانی آرش لاهوتی، ساعت 18:15 فیلم بی سرو سیمین به کارگردانی سید جواد میر هاشمی، ساعت 22 فیلمهای عیار مشروطه به کارگردانی محمود یارمحمدلو، میراث مجید به کارگردانی مصطفی آتش مرد به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 2 سینما سپیده ساعت 17:30 فیلمهای خون سرد به کارگردانی هادی مقدم دوست، مروارید سیاه به کارگردانی کاوه بهرامی مقدم، ساعت 19:30 فیلم های بانو به کارگردانی محمد صفا، خانه سیمین و جلال به کارگردانی پریسا عشقی، ساعت 21:30 فیلم های فیه ما فیه به کارگردانی صادق داوری فر، دوازده سالگی به کارگردانی رضا عبیات به نمایش در می آیند.

جمعه 14 آذر:

در سالن شماره 1 سینما فلسطین ساعت 16 فیلم آیدا در آیینه شاملو به کارگردانی مختار شکری پور، ساعت 20 فیلم سفر به آمادای به کارگردانی فرشاد افشین پور به نمایش در می آید.

در سالن شماره 2 سینما فلسطین ساعت 14:30 فیلم مرگ تالابها به کارگردانی محمد رضا کیانفر، ساعت 22 فیلم دکتر یوسف مجید زاده به کارگردانی پژمان مظاهری پور به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 3 سینما فلسطین ساعت 20 فیلم های روزگار مرد سالخورده به کارگردانی سام ارجمندی، زنان فرماندار به کارگردانی مژگان اینانلو، ساعت 21:45 فیلم حیات در رگ های سرد به کارگردانی فتح الله امیری به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 1 سینما سپیده ساعت 16:15فیلم چنارستان به کارگردانی هادی آفریده، ساعت 20:15 فیلمهای آتلان به کارگردانی معین کریم الدینی و سیاهان جنوب به کارگردانی فرهاد ورهرام، ساعت 22 فیلم های ننه حسن به کارگردانی محمد علی طالبی و آرش طالبی، من می خواهم شاه بشم به کارگردانی مهدی گنجی به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 2 سینما سپیده ساعت 15:30 فیلمهای چرا رفتم ایتالیا به کارگردانی امین آزاد و فیلم دستم پاست به کارگردانی رضا درستکار، ساعت 17:30 فیلمهای کافه تهران به کارگردانی نیلوفر سعیدی و در فاصله دوکوچ به کارگردانی روبرت صافاریان به نمایش در می آیند.

شنبه 15 آذر:

در سالن شماره 1 سینما فلسطین ساعت 11:30 فیلمهای آزادی 1000 به کارگردانی فاطمه بهرنگی ومحمد باقر مرادی، آقای خاص به کارگردانی مهدی برگ نیل، ساعت 20 فیلمهای سفالینه به کارگردانی سعادت علی سعید پور، بلاکشان به کارگردانی شهروز توکل به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 2 سینما فلسطین ساعت 22 فیلم های محیط بان به کارگردانی علی مختار زاده، سفر بی پایان به کارگردانی سعید تارازی به نمایش درمی آیند.

در سالن شماره 3 سینما فلسطین ساعت 16 فیلم زنده ام به جستجو به کارگردانی منوچهر مشیری، ساعت 20 فیلم های فیه ما فیه به کارگردانی صادق داوری فر، دوازده سالگی به کارگردانی رضا عبیات، ساعت 21:45 فیلمهای بانو به کارگردانی محمد صفا، خانه سیمین و جلال به کارگردانی پریسا عشقی به نمایش در می آیند.

در سالن شماره 1 سینما سپیده ساعت 9:30 فیلم های استنساخ به کارگردانی کامیار فاروقی،سیاه چاله به کارگردانی مهدی چلانی، ساعت 16:45 فیلم شش قرن شش سال به کارگردانی مجتبی میر تهماسب به نمایش در می آیند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *