رقابت ۲۰۰۰ اثر در جشنواره فیلم کوتاه

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در حالی آبان ماه سال جاری برگزار می شود که تاکنون بیش از ۲۰۰۰ فیلم به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، سی و دومین دوره بزرگ ترین رویداد سینمایی کشور در حوزه فیلم کوتاه آبان ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

تاریخ دقیق برگزاری، فراخوان بخش ملی این جشنواره و جزئیات برگزاری آن طی روزهای آتی از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام خواهد شد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران سال گذشته از ۲۲ تا ۲۷ آبان ماه با دبیری حبیب ایل بیگی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

۳۰۴۰ عنوان فیلم خارجی و ۱۷۸۶ عنوان فیلم ایرانی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که درنهایت ۱۸۲ فیلم در بخش مسابقه ملی، ۱۰۴ فیلم در بخش مسابقه بین الملل و ۳۷ فیلم در بخش جنبی و خارج از مسابقه در این جشنواره به نمایش درآمدند.

فیلم کوتاه کودکان ابری به کارگردانی رضا فهیمی در بخش مسابقه ملی و فیلم های کوتاه انضباط به کارگردانی کریستوف صابر، از کشور سوئیس و انیمیشن کوتاه جوجه ماشینی ساخته محبوبه محمد زکی، از ایران جوایز بزرگ این جشنواره را ازآن خود کردند.

در بخش بین الملل سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران که فراخوان آن از اسفندماه سال گذشته منتشر شده است تاکنون حدود ۲۰۰۰ فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

مهلت ارسال آثار برای بخش بین الملل این جشنواره، مختص فیلم های کوتاه خارجی تا ۱۵ خردادماه تعیین شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *