دوری و دوستی پیام دهکری با سینما / جشنواره امسال یک گام جلوتر از جشنواره‌های پیشین است

پیام دهکردی درباره وجه تمایز فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» با دیگر فیلم‌ها گفت: این فیلم متعلق به زمان خودش است و در حال زندگی می‌کند .

پیام دهکردی

به گزارش سینما فستیوال به نقل از اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر ، این بازیگر با اشاره به اینکه فیلمنامه «تگرگ و آفتاب» را به دلیل نگاه متفاوتش به حوزه جنگ دوست داشته است ، بیان کرد : در فیلم نقش کوتاه اما دلچسب و دوست داشتنی داشتم . امیدوارم از پس ایفای این نقش برآمده باشم .
وی درباره دلایل انتخاب این نقش گفت : بدون تردید کارگردان این فیلم جزو کارگردان‌های محجوب ، توانمند و شریف این سینماست و این مهم‌ترین دلیل انتخابم برای نقش بود. در وهله دوم هم گروهی که در تولید این فیلم حضور داشتند برایم بسیار مهم بودند. ضمن اینکه نقش‌ام در «تگرگ و آفتاب» شریف و آبرومند است .
دهکردی درباره تفاوت «تگرگ و آفتاب» با فیلم‌های دیگری که طی سال های اخیر در ژانر جنگ ساخته شده است، اظهار کرد: با توجه به فیلمنامه‌ای که خواندم و شناختی که از رضا کریمی به عنوان کارگردان فیلم دارم ، این فیلم متعلق به زمان خودش است و در حال زندگی می‌کند. این موضوع اصلی‌ترین وجه تمایز «تگرگ و آفتاب» با دیگر فیلم‌های ژانر جنگ است .
این بازیگر درباره جشنواره فیلم فجر امسال نیز خاطرنشان کرد : به نظر می‌رسد جشنواره امسال یک گام جلوتر از جشنواره‌های پیشین باشد و امیدوارم که بهتر هم بشود . کار فرهنگی در تمام حوزه‌ها کار سخت و دشوار است .
دهکردی در پایان درباره علت دوری خود از سینما گفت : تنها چیزی که می‌توانم در این زمینه بگویم دوری و دوستی است .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *