در گیشه سینماها چه می گذرد ؟

«آتش بس2» به فروش 2 میلیارد و 500 میلیون تومانی و «آرایش غلیظ» و «خواب‌زده‌ها» به فروش یک میلیاردی رسیدند.

بلیط سینما

به گزارش سینما فستیوال ، حمید قطبی (از دفتر پخش فیلمیران) در گفت‌وگو با ایسنا‌ درباره آخرین آمار فروش«خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی بیان کرد: این فیلم تا شب گذشته در سینماهای تهران به 720 میلیون تومان و در سینماهای شهرستان‌ها 300 میلیون تومان فروش داشته است.

وی ادامه داد: «خواب‌زده‌ها» اکنون در 40 سینمای سراسر کشور به اکران خود ادامه می‌دهد و امیدواریم که فروش آن از یک میلیارد و 20 میلیون تومان بسیار بیشتر شود.

مختاری (از دفتر هدایت فیلم) نیز درباره فروش «آتش بس2» به کارگردانی تهمینه میلانی بیان کرد: فروش این فیلم در سینماهای تهران به یک میلیارد و 700 میلیون تومان و در سینماهای شهرستانی به 810 میلیون تومان رسیده که رقمی قابل توجه است.

او افزود: اکران «آتش بس2» اکنون در 26 سینمای تهران و 20 سینمای شهرستان ادامه دارد.

سعید خانی (مدیر پخش دفتر نسیم صبا) درباره آخرین وضعیت «آرایش غلیظ» حمید نعمت‌الله گفت: این فیلم شب گذشته در تهران 22 میلیون تومان فروش داشت که با این حساب مجموع فروش «آرایش غلیظ» در تهران به 712 میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد:همچنین تاکنون برای این فیلم در سینماهای شهرستانی 225 میلیون تومان بلیت فروخته شده است. به طور کلی باید گفت تاکنون فروش این فیلم به 937 میلیون تومان رسیده است و اکران آن همچنان در 18 سینمای تهران و 16 سینمای شهرستان ادامه دارد.

غلامرضا فرجی (مدیر پخش حوزه هنری) هم درباره آخرین وضعیت فروش «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان اظهار کرد: این فیلم چهارشنبه 9 میلیون تومان و پنجشنبه 14 میلیون تومان در سینماهای تهران فروش داشت که به طور کلی میزان فروش آن در سینماهای تهران به 330 میلیون تومان رساند.

وی خاطر نشان کرد: به طور کلی تاکنون فیلم سینمایی «خانوم» 410 میلیون تومان در کل کشور فروش داشته است و اکران آن در 23 سینما ادامه دارد.

حبیب اسماعیلی پخش‌کننده «ساکن طبقه وسط» نیز گفت: در دو روز اول اکران این فیلم در سینماهای تهران با استقبال قابل توجه مردم روبرو بودیم به طوری که سینما آزادی شب گذشته ساعت سی دقیقه بامداد سانس فوق‌العاده داشت و امشب (جمعه 25 مهرماه) نیز در همان ساعت سانس فوق‌العاده خواهد داشت.

وی ادامه داد: این فیلم اکنون در 17 سینمای تهران اکران شده و در دو روز نخست اکران 40 میلیون تومان فروش داشته است. همچنین اکران «ساکن طبقه وسط» در شهرستان‌ها در هفته آتی آغاز خواهد شد و امیدواریم که مردم در شهرستان‌ها نیز مانند تهران از فیلم استقبال کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *