در سال بعد از افزایش هزینه بلیط سینما خبری نیست

سخنگوی شورای صنفی نمایش از افزایش پیدا نکردن قیمت بلیت سینماها در سال ۹۳ و نیز مشخص شدن کف فروش سرگروه‌های سینمایی خبر داد.
بلیط سینما

به گزارش سینما فستیوال غلامرضا فرجی در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره جزئیات آخرین جلسه شورای صنفی نمایش بیان کرد: مهمترین نتیجه جلسه اخیر این بود که در سال آینده بلیت سینماها افزایش پیدا نمی‌کند، همچنین مالیات بر ارزش افزوده که طبق مصوبه ۸ درصد است در هر بلیت منظور شده است.

او همچنین گفت: یکی دیگر از موضوعاتی که در جلسه امروز مطرح شد، طرح بلیت شناور است که قرار شد این طرح پس از آماده شدن پروسه تبلیغات بلیت شناور در مرحله اول در دو یا سه سانس از اکران فیلم‌ها اجرایی شود.

فرجی با اشاره به اینکه مجید مسچی مدیر موسسه «تصویرشهر» توضیحاتی را درباره طرح بلیت مکانیزه به اعضای شورا ارائه کرد، افزود: طبق گفته آقای مسچی این طرح در ۹۵ درصد سینماهای کشور انجام شده و قرار است در آینده نزدیک اطلاعات فروش هر فیلم توسط موسسه سینماشهر به تهیه‌کننده و کارگردان ارائه شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین با بیان اینکه کف فروش سرگروه‌های سینمایی در جلسه شورا مشخص شد،خاطرنشان کرد: کف فروش فیلم‌های نوروز ۹۳ از تاریخ ۲۸ اسفندماه محاسبه می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *