پیش تولید فیلم تازه ˝مجنون˝ خسرو سینایی

خسرو سینایی کارگردان کهنه کار سینمای ایران این روزها در جنوب کشور مشغول پیش تولید فیلم تازه اش با عنوان ˝مجنون˝ است.

به گزارش سینما فستیوال به نقل از هنرآنلاین؛ خسرو سینایی کارگردان کهنه کار سینمای ایران این روزها برای پیش تولید فیلم تازه اش “مجنون” در جنوب کشور به سر می برد و پیش تولید “مجنون” را در این منطقه آغاز کرده است.

هنوز اطلاعات مشخصی در خصوص بازیگران این فیلم در دسترس نیست و سینایی این بار ترجیح داده است که در سکوت خبری فیلم تازه اش را جلوی دوربین ببرد.

سینایی به تازگی برای “مجنون” از سوی سازمان سینمایی پروانه ساخت گرفته است. او از مدت ها قبل می خواست فیلم “قطار زمستانی” را جلوی دوربین ببرد که این اتفاق نیفتاد و سرنوشت ساخت این پروژه عظیم در هاله ای از ابهام قرار گرفت. بنیاد سینمایی فارابی قرار بود در هزینه های تولید این فیلم مشارکت داشته باشد که به علت فراهم نشدن بودجه برای ساخت “قطار زمستانی”، سینایی قید ساخت این فیلم را زد.

قرار بود در این فیلم عزت الله انتظامی ایفاگر یکی از نقش های اصلی باشد و بقیه پروژه در لهستان فیلمبرداری شود.

سینایی پس از سال ها و بعد از فیلم “گفت و گو با سایه” جلوی دوربین قرار می گیرد. “مجنون” همانند فیلم های قبلی این کارگردان از مضمونی اجتماعی با حال و هوای عاشقانه بر خوردار است.

خسرو سینایی (زاده ۹ دی ۱۳۱۹ در ساری) کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی است. آثار او معمولاً بر پایه مستندهای اجتماعی استوار هستند. سینایی در سال ۱۳۸۷ موفق به دریافت نشان ویژه کشور لهستان از سوی رییس‌جمهور این کشور شد. او این نشان را به خاطر ساخت فیلم مستند “مرثیه گمشده” که روایت‌گر مهاجرت هزاران لهستانی به ایران در سال‌های ۱۹۴۱ و ۱۹۴۲ است، دریافت کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *