خانه سینما سوت و کور است

گزارشی از روز اول جشنواره فیلم کوتاه نهال در خانه سینما

nahal

امروز چهارم خرداد ماه روز اول جشنواره ی فیلم کوتاه نهال برگزار شد.فیلم های این دوره از جشنواره در سالن های فارابی دانشکده هنر و سیف الله داد خانه سینما اکران می شوند.

به گزارش سینما فستیوال، اولین روز این جشنواره در حالی به پایان رسید که استقبال خوبی از این جشنواره در دانشکده هنر شد ولی متاسفانه سالن خانه ی سینما سوت و کور بود.

در 2 سانس اول این جشنواره  تنها 4 الی 5 نفر به تماشای فیلم ها نشستند که یکی از آنها از مسئولین ستاد اجرایی جشنواره بود. به گفته ی وی امسال اولین سالی است که در سالن خانه ی سینما فیلم های جشنواره ی نهال به روی پرده می رود. وی در ادامه گفت: برای خود من هم عجیب است که چرا کسی به این سالن سر نمی زند!!

البته اتفاقی که در سانس بعدی افتاد مزید بر علت شد که همان چند نفری که برای دیدن فیلم ها آمده بودند سالن را ترک کنند. پخش فیلم “میعاد در لجن” به ساخته ی “حسین فضائلی منش” با مشکل فنی رو برو شد. ظاهرا فیلم از قبل از شروع پخش پاره شد و تا چندی بعد که مسئولین در تلاش برای رفع این مشکل بودند، فیلم همچنان به پخش نرسید.

روز اول جشنواره ی فیلم کوتاه نهال که به این شکل گذشت. حالا باید امیدوار بود که ای جشنواره مصداق این ضرب المثل نباشد که می گوید سالی که نکوست از بهارش پیداست!!!

یک دیدگاه

  1. خیلی گزارش ناقص و ضعیفی بود…من که در مجموع دستگیرم نشد که اولین روز جشنواره چه خبر بوده…لااقل اسم فیلم ها رو که میشد گفت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *