«حوض نقاشی» بهترین فیلم جشنواره کودک شارجه شد

فیلم سینمایی «حوض نقاشی» به کارگردانی مازیار میری بهترین فیلم بلند دومین جشنواره کودک شارجه شد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، در مراسم افتتاحیه دومین جشنواره بین المللی کودک شارجه که دیروز یکشنبه ۲۷ مهرماه در سالن الجواهر شهر شارجه امارت برگزار شد، فیلم سینمایی «حوض نقاشی» محصول حوزه هنری و به تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی به عنوان بهترین فیلم بلند این دوره از جشنواره انتخاب شد.

جایزه بهترین فیلم بلند جشنواره ده هزار درهم همراه با تندیس جشنواره است.

شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سپه‌رام فرزامی و … بازیگران این فیلم هستند.

جشنواره فیلم کودک شارجه به مخاطبان کودک اختصاص دارد. هدف جشنواره معرفی بهترین فیلم بلند و این جشنواره با نمایش آثار برجسته فیلمسازان در صدد پیشبرد و پرورش میزان خلاقیت کودکان است.

«حوض نقاشی» پیشتر در جشنواره کودک اجیال قطر به نمایش درآمد که با استقبال تماشاگران مواجه شد. همچنین جشنواره‌های شانگهای چین، بوسان کره جنوبی و فوکواوکا ژاپن میزبان این فیلم بوده‌اند.

«حوض نقاشی» جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و سیمرغ بهترین طراحی صحنه و لباس از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر، جایزه یونسکو بهترین فیلم بلند از جشنواره آسیا پاسفیک را از آن خود کرد.

این جشنواره از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ماه در شهر شارجه امارت برگزار می‌شود. مریم هژیروند دستیارکارگردان فیلم «حوض نقاشی» به عنوان نماینده گروه سازنده این فیلم در این جشنواره حضور داشت و جایزه را دریافت کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *