حضور «چند متر مکعب عشق» در جشنواره فیلم دبی

فیلم «چند متر مکعب عشق» به کارگردانی جمشید محمودی در ادامه سفرهای بین‌المللی خود در جشنواره فیلم دبی به نمایش در می‌آید.

 چند متر مکعب عشق

به گزارش سینما فستیوال، این فیلم که بزودی در ایران اکران می‌شود، پیش از این در جشنواره‌های بین‌المللی فجر، پوسان کره جنوبی ، شیکاگو ، «گوا»ی هند،«مولهایم» آلمان و «تالین» استونی به نمایش درآمده است و در ادامه سفرهای بین‌المللی خود، اواخر آذر ماه در دبی به نمایش در می‌آید.

در این فیلم که در بخش سودای سیمرغ و نوعی نگاه جشنواره فیلم فجر سال گذشته حضور داشت و مورد توجه قرار گرفت، ساعد سهیلی، حسیبا ابراهیمی، نادر فلاح، علیرضا استادی، مسعود میر طاهری، افشین سلیمان‌پور، امیر غفور صدخسروی و کاظم علیزاده به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«چند متر مکعب عشق» روایت عبدالسلام، یک مهاجر افغان است که به همراه دخترش «مرونا» در یک کارگاه مشغول به کار و زندگی است. در این داستان عشقی در راه است، عشق صابر به مرونا، عشقی که فرجامش را هیچ‌کس نمی‌داند، نه صابر، نه مرونا و نه حتی عبدالسلام …

 جمشید محمودی کارگردان این فیلم 22 تا 26 آذر در جشنواره دبی حضور دارد.

فیلم‌ سینمایی «چند متر مکعب عشق» به تهیه‌کنندگی نوید محمودی به عنوان نماینده سینمای افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شده است.

این فیلم از روز چهارشنبه 26 آذر در سینماهای تهران اکران می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *