حضور موشهای دوست داشتنی در سینماهای سراسر کشور

اکران گسترده «شهر موش ها2» همزمان با جشن بزرگ این فیلم از 29 مرداد در سراسر کشور آغاز می‌شود.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال، منیژه حکمت تهیه‌کننده فیلم از تدارک برنامه‌ایی ویژه برای افتتاحیه این فیلم خبر داد و گفت: این مراسم با دعوت از دو هزار چهره فرهنگی هنری و فعال حوزه کودک و همچنین موشوندهایی که به قید قرعه انتخاب شوند در محوطه باز برج میلاد برگزار خواهد شد که تدارک ویژه‌ایی برای این برنامه دیده شده است و در پایان نیز فیلم «شهرموش ها2» در سالن اصلی به نمایش در خواهد آمد.

وی با اشار به تعویق اکران این فیلم که قرار بود از عید فطر به روی پرده رود اظهار کرد: به درخواست وزارت ارشاد و برای اینکه آسیبی به فیلم‌های عید فطر نخورد سه هفته اکران را به تعویق انداختیم تا این فیلم‌ها متضرر نشوند و از 29 مرداد میزبان بچه‌های این سرزمین خواهیم بود.

حکمت رونمایی از این فیلم را 27 مرداد ماه برای اهالی رسانه عنوان کرد و گفت: به احترام خبرنگاران عزیز که در طول ساخت «شهرموش‌ها2» مشوق ما بودند، رونمایی از فیلم در حضور نمایندگان رسانه‌ها خواهد بود که از طریق کارت به مراسمی که در سینما کوروش برگزار می‌شود، دعوت خواهند شد.

تبلیغات گسترده «شهرموش‌ها2» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی از ابتدای مرداد ماه در سطح کشور آغاز شده و با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم بصورت گسترده ادامه پیدا خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *