حضور فیلم کوتاه «صبح روز بعد» در بخش مسابقه جشنواره فیلم «زنگبار»

فیلم کوتاه «صبح روز بعد» در بخش مسابقه هفدهمین دوره جشنواره زنگبار در تانزانیا حضور دارد.

 صبح روز بعد

به گزارش سینما فستیوال ، این فیلم 24 دقیقه‌ای که اردیبهشت سال گذشته در تهران فیلمبرداری شده بود، پیش از این در جشنواره فیلم کوتاه تهران، برنده جایزه بهترین صدابرداری و صداگذاری و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی شد و در بخش فیلمنامه نیز کاندید بود.

این فیلم که پخش جهانی آن بر عهده شرکت پخش ستاک فیلم است، در بهمن‌ماه سال گذشته در بخش مهمان جشنواره «جیپور» هندوستان حضور داشت و در اردیبهشت‌ماه امسال هم در بخش مسابقه جشنواره فیلم «بلاک» برلین شرکت کرد.

هفدهمین دوره جشنواره «زنگبار» در تاریخ 14 تا 22 ژوئن 2014 (24 خرداد تا 1 تیرماه سال 93) در جزیره زنگبار در کشور تانزانیا برگزار می‌شود.

فیلم «صبح روز بعد» به کارگردانی سید علی هاشمی درباره دختری است به نام سحر (با بازی نگار جواهریان) که یک روز از خواب بلند می‌شود تا به کارهای روزانه‌اش بپردازد، اما انگار اتفاق عجیبی افتاده است ….

سید علی هاشمی پیش از این با عنوان دستیار و برنامه‌ریز در سینما و تلویزیون مشغول به کار بوده و با کارگردانان مختلفی چون مجید مجیدی، بیژن میرباقری و داریوش فرهنگ سابقه همکاری داشته است. این فیلم، دومین فیلمِ کوتاه او پس از فیلم «آرزو» (1384) است.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از بازیگران: نگار جواهریان، فریده سپاه منصور، حدیث میرامینی و شکوفه هاشمیان/ مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی/ مدیر صدابرداری: رشید دانشمند/ مشاور طراح هنری: محسن شاه‌ابراهیمی/ نویسنده فیلمنامه: سید علی هاشمی/ تدوین: مولا شاهسواری/ طراح گریم: الهام صالحی/ صداگذار: حسین مافی/ مدیر تولید: سعید شعشعه/ دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: نگار جنیدی/ منشی صحنه: آتوسا شاه‌سیاه/ عکاس: مهدی دلخواسته

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *