حضور فیلم “نگران نباش سارا” علیرضا امینی در جشنواره بغداد

«نگران نباش سارا» به کارگردانی علیرضا امینی به ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم بغداد و سومین جشنواره فیلم‌های فارسی‌زبان استرالیا راه یافت.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ،‌ «نگران نباش سارا» که یک فیلم‌ تجربی از علیرضا امینی است و در 84 دقیقه ساخته شده، به بخش مسابقه ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم بغداد راه پیدا کرد.

این جشنواره بین‌المللی از 23 تا 27 مهرماه در پایتخت عراق برگزار می‌شود.

سال قبل فیلم سینمایی «زمستان آخر» جایزه هیات داوران این جشنواره را دریافت کرده بود.

«نگران نباش سارا» همچنین در سومین جشنواره فیلم‌های فارسی‌زبان استرالیا نیز نمایش داشته است.

در این جشنواره علاوه بر «نگران نباش سارا»، فیلم‌های «یک روز دیگر»، «دربند»، «دست‌نوشته‌ها نمی‌سوزند»، «روز روشن» و «خسته نباشید» هم حضور داشتند.

«نگران نباش سارا» پیش از این در نهمین جشنواره فیلم «اوراسیا» شرکت کرده بود که در بخش بهترین بازیگر زن، الهه حصاری برای بازی در این فیلم توانست جایزه اصلی جشنواره را دریافت کند.

بر اساس این گزارش، عوامل ساخت «نگران نباش سارا» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: علیرضا امینی، دستیار اول و برنامه‌ریز : علی مهرآسا، طراح صحنه و لباس: محمدیوسف قوچانی، مدیر تولید: عماد نیکویی، صدابردار: علی کیان ارثی، تدوین: حمیدرضا علیقلیان، صدا‌گذار: نادر بادامچی، طراح پوستر: مهدی مطلق، تهیه‌کنندگان: محمدرضا شریفی‌نیا و علیرضا امینی.

در این فیلم، الهه حصاری، بهرنگ علوی، سیاوش جعفری، پروین ملکی، خسرو شهراز، شیدا خلیق، الهه شه‌پرست، پیمان مقدمی، دانیال مقدم، سحر عبدالهی رضا نیلی و با حضور جمعی از دانشجویان تئاتر ایفای نقش کرده‌اند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *