حضور بدون مجوز ناصر ملك مطيعي مشکل فیلم «نقش نگار»

به گزارش سینما فستیوال محمد احسانی معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی، گفت: کلیه فیلم های اکران شونده در کاخ جشنواره ها، مجوز یک بار پخش و اکران در جشنواره فیلم فجر را دارند  اما پس از جشنواره در نوبت های مختلف مجوز نمایش دائم آنها صادر می شود.

Naghshe-Negar-www-OverDoz-IR (2)

وی افزود: تمام ممیزی ها بر فیلم ها نیز براساس طبق ضوابط قانونی اعمال می شود.

احسانی اضافه کرد: سعی شده در این دوره از جشنواره با تفسیر آسان تری داوری شوند تا فیلمهای بیشتری امکان وجود در جشنواره پیدا کنند.

معاون آثار سینمایی و سمعی وبصری سازمان سینمایی، اضافه  کرد: از جشنواره  سی ودوم در روز اول استقبال خوبی شده و با رونمایی آثار دیگر این استقبال بیشتر می شود.امسال رنگین کمانی از آثار کارگردانان صاحب نام و جوانان وجود دارد که امیدوارم چند نسلی که در کنار هم هستند باعث برآیند رشد و تعالی سینمای ایران باشند.

احسانی درباره فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» توضیح داد: پروانه نمایش این فیلم از دوره قبل صادر شده بود و فیلم بدون ممیزی در جشنواره نمایش داده  شد.

وی خاطر نشان کرد: فیلم «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی اشکال مضمونی نداشته  و تنها به دلیل اینکه یکی از هنرمندان پیش از انقلاب در آن بدون مجوز ایفای نقش کرده به جشنواره راه پیدا نکرده و و در حال رایزنی برای اکران در جشنواره هستیم.

احسانی همچنین در مورد آخرین وضعیت نمایش «آشغال های دست داشتنی» گفت: نطر رسمی ارشاد در مورد این فیلم مشخص است و پیش از این اعلام شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *