حجت‌الله ایوبی : نمایش فیلم “محمد رسول‌الله” طی هفته جاری قطعی است

حجت‌الله ایوبی درباره‌ی مستند «آزادراه» و آخرین تصمیم برای زمان نمایش فیلم “محمد رسول‌الله” مجید مجیدی در جشنواره‌ی فیلم فجر سخن گفت.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، رئیس سازمان سینمایی که در طول برگزاری جشنواره‌ی فیلم فجر امروز 17 بهمن ماه برای دومین‌بار به کاخ جشنواره‌ی فیلم فجر آمده بود تا در سانس اول نمایش‌های مستند در کاخ جشنواره‌ی فیلم فجر حضور داشته باشد در پاسخ به سوالی درباره نمایش آثار مستند در سالن اصلی برج میلاد اظهار کرد: اتفاق خوبی در این دوره رخ داد اما باید تا پایان جشنواره صبر کنیم و دقیق‌تر این موضوع را بررسی کنیم.

ایوبی که پس از دیدن فیلم مستند «آزاد راه» (که درباره آخرین سرنوشت ساخت آزادراه تهران شمال است) در جمع خبرنگاران حاضر شده بود‌، این فیلم را کاری جذاب با تحقیقات خوب عنوان کرد.

ایوبی همچنین درباره‌ی آخرین وضعیت نمایش “محمد رسول‌الله” ساخته مجید مجیدی در جشنواره‌ی فیلم فجر گفت: نمایش این فیلم طی هفته جاری قطعی است اما اینکه این نمایش در برج میلاد باشد یا نه هنوز مشخص نیست.

به گزارش ایسنا،ششمین روز جشنواره در برج میلاد با نمایش فیلم‌های مستند «جای خالی» ساخته کمیل سوهانی و «آزاد راه» ساخته محسن خان جهانی آغاز شد که حجت‌الله ایوبی زمانی وارد برج میلاد شد که فیلم دوم به نمایش درآمده بود.

به گزارش ایسنا،حجت‌الله ایوبی طی چند روز گذشته فقط برای تماشای «شکاف» کیارش اسدی‌زاده به برج میلاد آمده بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *