جورج کلونی ، استـــاد پول وال استریت !

جورج کلونی در نظر دارد در فیلمی به کارگردانی جودی فاستر که یک درام اقتصادی با عنوان «هیولای پول» است، بازی کند.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از بانی فیلم ،فیلمنامه «هیولای پول» را آلن دی فیور (گریم) و جیم کوف (گنجینه ملی) نوشته اند و جیمی لیندن (ما مارشال هستیم) نیز به آنها کمک کرده است.

داستان فیلم نیز درباره یک شخصیت تلویزیونی است که وارد معاملاتی می شود که کم کم او را تبدیل به استاد پول وال استریت می کند. یکی از آماتورهای وال استریت که تمام ثروت خانواده اش را در وال استریت بر باد داده وقتی هیچ راه فراری برای خود پیدا نمی کند، به سراغ او می آید و او را گروگان می گیرد. طوری که همه کشور در التهاب این گروگانگیری قرار می گیرند.
مشاور کلونی می گوید این بازیگر معروف و محبوب هالیوودی وقتی از ماجرای این فیلم باخبر شد به بودن در این جمع علاقه مند شد و اکنون در حال مذاکره با تهیه کنندگان فیلم است، تهیه کننده اصلی فیلم دانیل دابیکی است که تاکنون یک جایزه اسکار برای فیلم «Up In The Air» دریافت کرده است.
کلونی در سالی که گذشت با فیلم های «جاذبه» و «مردان تاریخی» به روی پرده رفت و به تازگی نیز کار بازی در فیلم «Tomorrow land» را که اثری از براد برد است و در کمپانی دیزنی تهیه شده، تمام کرده است. این فیلم قرار است سال 2015 اکران شود. این فیلم، یک فیلم استودیویی بزرگ است که در آن یک شات خیلی طولانی نیز وجود دارد. «Tomorrow land» نیز مثل «هیولای پول» فیلمی مستقل است و بودجه زیادی صرف آن نشده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *