جشنواره ی فیلم “تلوراید” میزبان چه فیلم هایی خواهد بود؟

پاییز شروع دوباره ی جشنواره های بین المللی فیلم است. این جشنواره ها با جشنواره ی فیلم ونیز آغاز می شوند و دومین جشنواره ی بین المللی پاییزی جشنواره ی فیلم تلوراید در کلورادو است.

telluride film festiva1l

به گزارش سینما فستیوال، جشنواره ی تلوراید که از لحاظ زمانی بین دو جشنواره ی” ونیز” و” تورنتو ” برگزار می شود، علاقمند است چند فیلم شاخص از جشنواره ی تورنتو را برای اولین اکران  غیررسمی از آن خود کند (مانند سال گذشته که با فیلم های 12 سال بردگی و روز کارگر چنین برخوردی داشت) هر چند که تورنتو تصمیم گرفته است که جلوی این دزدی را بگیرد و به بخش بازاریابی فیلم ها گفته است که اگر در هفته ی ابتدایی جشنواره جایی برای اکران فیلم خود می خواهند باید بین تورنتو و تلوراید یکی را انتخاب کنند.

سایت گاردین از حالا به پیش بینی فیلم های ورودی تلوراید پرداخته است:

unbroken

Unbroken

فیلم “unbroken” به کارگردانی آنجلینا جولی، به این دلیل که می خواهد فیلمش تا آخرین لحظه رونمایی نشود، جشنواره ی تلوراید می تواند گزینه ی خوبی برای آن باشد. دومین فیلم جولی فیلمی تاریخی از زندگی دویس زامپرینی دونده ی المپیک است که توسط ارتش ژاپن در طول جنگ جهانی دوم اسیر شده است.

while-were-young

While we’re young

“نوحا بومباج” کارگردان مورد علاقه ی تلوراید هر دو فیلم اخیر خود را به نام های “margot at the wedding”  و “frances ha” را در تلوراید اکران کرده است. بنابراین فیلم جدید او نیز گزینه ی خوبی برای اکران در این جشنواره است. در این فیلم نایومی واتس و بن استیلر به ایفای نقش خواهندپرداخت.

carol

Carol

تاد هاینس در فیلم جدید خود که اقتباسی از رومان “price of salt” نوشته ی پاتریسا های اسمیت است، داستان عاشقانه ای در سال 1950 در نیویورک را روایت می کند. البته آخرین پروژه ی هاینس به نام “mildred pierce” در ونیز به روی پرده رفته است.

The End of the Tour

The end of the tour

تلوراید سابقه ی خوبی در اکران فیلم هایی که به شرکت های خاصی متعلق نیستند دارد. فیلم the end of the tour جزو این دسته فیلم ها است. این فیلم به کارگردانی جیمز پونسولد درامی است که جیسون سگال نقش اول آن را برعهده دارد.

جشنواره ی تلوراید از تاریخ 7 تا 10 شهریور ماه در کلورادو برگزار می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *