جشنواره فیلم پروین اعتصامی امروز کلید می خورد

هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی ساعت 19 روز دوشنبه 28 مهر ماه در سالن استاد جلیل شهناز (بتهوون سابق) با حضور اعضای هیات انتخاب ، داوران ، جمعی از هنرمندان، اصحاب رسانه و فیلمسازان شرکت کننده در جشنواره در خانه هنرمندان ایران گشایش می‌یابد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، در این مراسم که اجرای آن را آزاده نامداری برعهده دارد، دبیر جشنواره گزارشی از دوره های پیشین جشنواره و روند برپایی دوره هشتم آن را ارائه می‌دهد.

بنابراین گزارش، در این برنامه جایزه ویژه نظرسنجی از 60 چهره فرهنگی هنری کشور در خصوص بهترین بازیگر زن سینما از نسل دوم و سوم به لیلا حاتمی، نگار جواهریان و ترانه علیدوستی اهدا می‌شود.

همچنین بهترین فیلم پویانمایی جشنواره معرفی و پخش خواهد شد و طبق سنت سال های گذشته کیک هشتمین سال تولد جشنواره پروین اعتصامی که همراه با رونمایی از پوستر بخش ملی و بین الملل جشنواره است بریده خواهد شد.

نمایش فیلم های این جشنواره از روز دوشنبه 28 مهر از ساعت 9 صبح در سالن استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان آغاز که از روز سه شنبه تا جمعه سالن ناصری نیز شامل نمایش فیلم ها می شود.

هشتمین جشنواره ملی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم پروین اعتصامی از 28 مهرماه تا 2 آبان ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *