جشنواره فیلم مقاومت سالانه می شود

به منظور گسترش فضای تعاملات جهانی و منطقه‌ای و جریان سازی موثر در عرصه سینمای ملی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت از این پس به صورت سالانه برگزار می‌شود.

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت

به گزارش سینما فستیوال، محمد خزاعی دبیر این رویداد سینمایی با اعلام این خبر افزود: در جلسه‌ای که اخیرا با حضور اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره داشته‌ایم پس از ارزیابی و جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌ها، سالانه شدن این رویداد فرهنگی و سینمایی تصویب شد.

وی ادامه داد: این جشنواره که با قدمت و سابقه‌ای بیش از سه دهه در کشور برگزار می‌شود با توجه به ضرورت توسعه رویکردهای بین‌المللی و گسترش فضای تعاملات جهانی و منطقه‌ای و به منظور جریان سازی موثر و راهبردی در عرصه فرهنگ و هنر کشور از این پس به صورت سالانه در تقویم جشنواره‌های سینمایی گنجانده خواهد شد.

دبیر جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با بیان اینکه ایده سالانه شدن جشنواره مدت‌هاست که از سوی بنیاد شورای سیاستگذاری و متولیان ذیربط در دست بررسی و ارزیابی بوده است خاطرنشان ساخت: ابعاد و چشم انداز ملی و بین‌المللی این جشنواره لزوم سالانه شدن آن را موکد ساخت و پیش بینی می‌شود با توجه با سالانه شدن جشنواره و برنامه‌ریزی که در این زمینه در حال انجام است. این رویداد سینمایی که شاخص‌ترین و برجسته‌ترین جشنواره سینمایی انقلاب است در سه مقیاس استانی، ملی و بین المللی با تاثیرات و دستاوردهای ارزشمندی عملیاتی شود.

دوره سیزدهم جشنواره بین المللی مقاومت قرار است با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی درنظر دارد در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل»همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به بخش‌های مختلف سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از سوی دبیرخانه سوم خرداد اعلام شد.

روابط عمومی جشنواره سیزدهم مقاومت از سینماگران و فیلمسازان علاقمند دعوت کرد، آثارشان را تا تاریخ 3 خرداد به نشانی دبیرخانه: تهران- خیابان سمیه- خیابان خاقانی- کوچه طبرسی- پلاک 6- واحد 2 ارسال یا تحویل بدهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *