جشنواره فیلم‌ کودکان و نوجوانان از فردا آغاز خواهد شد

جمعه یازدهم مهر، بزرگداشت 11 هنرمند در افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد، ضمن این که این مراسم با یک نکوداشت نیز همراه خواهد بود.

 سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، در مراسم افتتاحیه این دوره از جشنواره، از حسن اکلیلی (بازیگر و کارگردان)، هوشنگ حریرچیان (بازیگر) و محمدعلی میاندار (بازیگر و کارگردان) به عنوان سه هنرمند قدیمی اصفهان تجلیل به عمل خواهد آمد.

بنا بر این گزارش، تجلیل از حسین عرفانی (دوبلور قدیمی)، شهلا ناظریان (دوبلور قدیمی)، سعیده ذاکری (کارگردان پویانمایی و از مدیران مرکز صبا)، اسدالله علایی (برنامه‌ساز کودک و از مدیران قدیمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صداوسیما در حوزه کودک و نوجوان)، امیر، منوچهر و بیژن خوشخرام (سه کارگردان مشهور پویانمایی)، فریدون حسن‌پور (کارگردان سینمای کودک) نیز در افتتاحیه این دوره از جشنواره برگزار خواهد شد ضمن این که نکوداشت حسن سراج زاهدی (مترجم فقید سینمایی و مترجم کتاب اصفهان نگین سرزمین ایران) نیز از دیگر بخش‌های این مراسم خواهد بود.

بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از جمعه یازدهم مهر ماه در سالن کوثر اصفهان افتتاح خواهد شد و تا دوشنبه چهاردهم مهر ادامه خواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *