جشنواره بین‌المللی فیلم رشد پایان یافت

چهل و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در سینما شهرفیروزه شهرستان نیشابور به کار خود پایان داد.

رشد

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا ، یدالله کریمی معاون تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در این باره به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان گفت: چهل و سومین دوره جشنواره بین‌المللی رشد در نیشابور به کار خود پایان داد که 23 استان میزبانی این جشنواره را بر عهده داشتند. 1020 مرکز نمایشی برای پخش فیلم‌ها تدارک دیده شده بود که در این میان حدود چهار میلیون دانش‌آموز و فرهنگی این فیلم‌ها را تماشا کردند.

 

وی افزود: جشنواره چهل و چهارم در دبیرخانه جشنواره مطابق با نقاط قوت جشنواره‌های پیشین کلید خورد که برگزاری این جشنواره‌ها باعث شکوفا شدن استعدادها می‌شود.

 

سیدجواد قوامی‌نژاد رئیس آموزش و پرورش نیشابور نیز گفت: برنامه‌هایی مانند جشنواره رشد که در زمان طولانی و در سطوح مختلف برگزار می‌شود، استعدادهای بسیاری را در زمینه‌های متفاوت شکوفا می‌کند و نشاط سالم را برای جامعه به ارمغان می‌آورد. یکی از اهداف این نوع برنامه‌ها گامی برای رشد انسانهاست و این تمرکززدایی‌ها در ایده و برنامه‌های مختلف مانند جشنواره رشد می‌تواند بسیار موثر باشد.

 

وی افزود: با وجود برنامه‌های متراکمی که همزمان با اختتامیه جشنواره رشد در حال برگزاری است، به خوبی این مراسم برگزار شد و چنین برنامه‌هایی عمیقا در رشد دانش‌آموزان و فرهنگیان می‌‍تواند تاثیرگذار باشد و باعث شناسایی ایده‌های جدید شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *