جزئیات مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت

مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت امروز (یکشنبه 30 شهریور ماه) با حضور علی لاریجانی در تالار وحدت برگزار می‌شود.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ،‌ در این مراسم علاوه بر رییس‌مجلس، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسئولان ارشد فرهنگی و اجتماعی، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، هنرمندان و سینماگران کشور و نمایندگان رسانه‌های گروهی در این مراسم حضور دارند.

 اجرای ارکسترسمفونیک به صورت زنده به رهبری آرش امینی در سه قطعه شامل: قطعه “از مقاومت تا پیروزی” ، قطعه دوم ” غزه” و قطعه سوم” نوستالژی فیلم‌های دفاع مقدس یکی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این مراسم است.

 تشریفات ویژه تکریم خانواده شهیدان و جانبازان، تجلیل از چهره‌های بزرگداشتی شامل: ابوالقاسم طالبی، جهانبخش سلطانی، مرتضی شعبانی و محمدتقی فهیم و نکوداشت خادمان عرصه سینمای مقاومت شادروان جواد شریفی‌راد، اکبر رنجبر و باغبانی با حضور خانواده‌های این هنرمندان فقید و اهدای جوایز و معرفی برگزیدگان سه بخش جشنواره شامل: بخش آثار سینمایی ویدیویی، بخش بصیرت و بخش جلوه‌گاه نور از دیگر برنامه‌های این مراسم است.

کارگردانی مراسم افتتاحیه‌ اصلی بر عهده محمد حیدری است و کارگردانی بخش محوطه آزاد تالار وحدت را محمد حمیدی‌مقدم بر عهده دارد. همچنین محمدرحمان نظام‌اسلامی و مهران دوستی اجرای مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت را برعهده دارند .

گفتنی است سه شبکه تلویزیونی و رادیویی، مراسم افتتاحیه سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت را به صورت زنده پخش می‌کنند. این سه شبکه اجرای برنامه زنده خود را از ساعت 20 آغاز می‌کنند و بخش‌های مختلف جشنواره را برای مخاطبان ملی پوشش خواهند داد.

سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت از 31 شهریور تا 4 مهر در تهران برگزار می شود .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *