جزئیات بیشتر درباره ی مسابقه “ستاره 20”

شش‌هزار نفر وارد مرحله‌ی دوم مسابقه بزرگ “ستاره 20 ” می‌شوند.

مسابقه ستاره 20

به گزارش سینما فستیوال، حسن فتحی کارگردان سینمای ایران و سرپرست داوران جشنواره بزرگ “ستاره ۲۰” در مورد داوری و شرکت‌کنندگان این مسابقه‌ی بزرگ بازیگری گفت: این مسابقه راهی است برای این‌که فضایی فراهم شود تا استعدادهای بازیگری از سراسر ایران شناسایی شود تا همه‌گان بتوانند از فرصت یک‌سان برای بازیگری بهره‌مند شوند.

وی افزود: خوش‌بختانه استقبال خوبی از سوی هنرمندان برای داوری این مسابقه به‌عمل آمده و شرکت‌کنندگان نیز استقبال خوبی از این مسابقه داشته‌اند و ما در حال حاضر داوری بخش اول را برای انتخاب‌ها آغاز کرده‌ایم. کار گزینش آثار برای هیئت انتخاب بسیار سخت است زیرا ده‌هاهزار اثر به این مسابقه رسیده‌است و ما مجبوریم از این تعداد تنها شش‌هزار نفر را برای ورود به دوره‌ی بعدی انتخاب کنیم.

رئیس هیئت داوران جشنواره و مسابقه بزرگ “ستاره ۲۰” اضافه کرد: برنامه‌ریزی که در مورد داوری این جشنواره و مسابقه بزرگ بازیگری شده‌است تغییر داوران در هر دوره است.

وی ادامه داد: در هر دوره از مسابقه داوران تغییر می‌کنند تا کار حرفه‌ای‌تر پیش رود و ما برای انتخاب ستاره‌ها کم‌تر دچار انتخاب‌های سلیقه‌ای داوران شویم.

فتحی خاطرنشان کرد: این مسابقه آموزش مهارت‌های بازیگری را نیز برای انتخاب شوندگان فراهم کرده‌است تا در دوره‌های بعدی رقابت، شرکت‌کنندگان هم سطح شوند و در حق هیچ فردی اجحافی صورت نگیرد.

رئیس هیئت داوران جشنواره و مسابقه بزرگ “ستاره ۲۰” در پایان تصریح کرد: مسابقه‌ی بازیگری “ستاره ۲۰” این فرصت را در اختیار تمام جوانان و علاقه‌مندان مستعد بازیگری قرار می‌دهد تا ضمن آشنایی با اصول حرفه‌ای و اخلاقی، به تصورات خود از هنر بازیگری جامه‌ی عمل بپوشانند و حمایت واقعی از ایشان صورت‌گیرد بدون آن‌که هزینه‌ی گزافی پرداخت کنند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *