جدیدتری آمار فروش فیلم‌های روی پرده به روایت پخش‌کنندگان

فیلم‌های روی پرده سینماها در روزهای عزاداری امام حسین (ع) با افت فروش مواجه شده‌اند اما «ساکن طبقه وسط» شهاب حسینی همچنان فروش قابل توجهی در سالن‌های تهرانی دارد.

بلیط سینما

 

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا ، براساس اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران، فیلم سینمایی «خواب‌زده‌ها» به کارگردانی فریدون جیرانی تا شب گذشته با فروش 865 میلیون تومانی در سینماهای تهران و 370 میلیون تومانی در سینماهای شهرستان به مجموع فروش یک میلیارد و 235 میلیون تومانی رسیده است.

این فیلم همچنین در 20 سینمای تهران و 25 سینمای شهرستانی به اکران خود ادامه می‌دهد.

همچنین براساس اعلام سعید خانی مدیر پخش نسیم صبا‌، فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت‌الله تا شب گذشته به مجموع فروش یک میلیارد و 147 میلیون تومان رسیده که از این میزان 852 میلیون تومان سهم تهران و 295 میلیون تومان سهم سینماهای شهرستانی است.

این فیلم که جدیدترین اثر حمید نعمت‌الله به حساب می‌آید،‌ همچنان در 15 سینمای کشور و 18 سینمای شهرستان روی پرده اکران است.

محمدرضا فرجی مدیر دفتر پخش حوزه هنری هم اعلام کرده است که فیلم سینمایی «خانوم» به کارگردانی تینا پاکروان پنجشنبه در تهران هفت میلیون تومان فروخته است و با این حساب مجموع فروش این فیلم در سینماهای تهران 447 میلیون تومان شده است. این فیلم همچنین 163 میلیون تومان در شهرستان‌ها و مجموعا 610 میلیون تومان فروش داشته است.

«خانوم» همچنین در هفت سینمای تهران و تعدادی از سینماهای شهرستان اکران می‌شود.

حبیب اسماعیلی درباره فروش «ساکن طبقه وسط» به عنوان اولین فیلم سینمایی که شهاب حسینی آن را کارگردانی کرده است گفته که فروش این فیلم تنها در شب گذشته 35 میلیون تومان بوده است که با توجه به افت فروش سایر فیلم‌ها رقمی قابل توجه است.

«ساکن طبقه وسط» تاکنون و در 15 روز اکران، 300 میلیون تومان در تهران و 50 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

این فیلم فعلا در 23 سینمای تهران و دو سینما شهرستان‌ها اکران می‌شود و قرار است در روزهای آتی تعداد سینماهای اکران کننده آن در شهرستان‌ها افزایش پیدا کند.

ابراهیم مختاری از دفتر پخش هدایت فیلم هم اعلام کرد که «آتش بس2» به کارگردانی تهمینه میلانی تا شب گذشته در تهران دو میلیارد و 135 میلیون تومان و در شهرستان یک میلیارد و 215 میلیون تومان فروش داشته است و در نهایت مجموع فروش این فیلم تاکنون به سه میلیارد و 350 میلیون تومان رسیده است.

«آتش بس 2» اکنون در 26 سینمای تهران و 35 سینمای شهرستان در حال اکران است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *