بیژن بیرنگ از دلایل توقف «عشق تعطیل نیست» گفت

بیژن بیرنگ – کارگردان «عشق تعطیل نیست» – که اخیرا پخش مجموعه‌اش در شبکه نمایش خانگی به یک‌باره متوقف شده است ، درباره‌ِ علت این مسئله توضیح و همچنین از ادامه این پروژه با بازیگران جدید خبر داد .

عشق تعطیل نیست

به گزارش سینما فستیوال به نقل از ایسنا ، این کارگردان قدیمی تلویزیون گفت: نمی‌خواهم خیلی وارد جزئیات شوم؛ فقط می‌توانم بگویم وقتی عشق نباشد، با صحبت کردن در مورد آن هم عشقی ساخته نمی‌شود؛ به عنوان مثال کاری که باید در عرض دو ماه ۱۲ قسمت از آن ساخته می‌شد، می‌بینیم که فقط پنج قسمت بیشتر از آن ساخته نشد؛ این اتفاق تماما ضرر مالی به یک پروژه است .

وی همچنین اعلام کرد: «عشق تعطیل نیست» پروژه رها شده‌ای نیست؛ چراکه داستان اول ما شامل پنج قسمت بود که آن را به پایان رساندیم و به دلیل اینکه یک داستان واحد نداشتیم، از همان ابتدا قرارمان این بود که داستان‌های مختلفی برای «عشق تعطیل نیست» داشته باشیم .

کارگردان سریال‌های «همسران» و «خانه سبز» در پایان گفت‌وگوی خود تصریح کرد: وقتی عوامل یک کار در لحظه، در سه الی چهار کار دیگر مشغول باشند، در نتیجه دیگر تمرکزی به وجود نمی‌آید و تولید با کیفیتی هم از آب درنخواهد آمد؛ بر این اساس «عشق تعطیل نیست» با بازیگران قبلی به دلایل مختلفی تمام خواهد شد و «عشق تعطیل نیست» جدید بعد از ایام نوروز با بازیگران جدید و همان فضای قبلی ولی داستان‌های جدید ادامه پیدا می‌کند .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *