تمدید مهلت ارسال فیلم مستند به جشنواره «سینماحقیقت»

مهلت ارسال فیلم به دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» تا روز ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۳ تمدید شد.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال،  روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با اعلام این خبر گفت: سازمان سینمایی، هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را همزمان با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و طی روزهای ۹ تا ۱۶ آذرماه ۱۳۹۳، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

بخش‌های مختلف هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت که با هدف استانداردسازی و برپایی یک جشنواره حرفه‌ای طراحی شده، به این شرح است: مسابقه ملی، مسابقه بین‌الملل، جایزه شهید آوینی، تصویر عاشورا، بخش‌های جنبی ملی و بین‌المللی، بازار بین‌المللی فیلم مستند، کارگاه‌های تخصصی آموزشی

در بخش مسابقه ملی و بین‌الملل این جشنواره، فیلم‌های منتخب در سه بخش مستندهاي كوتاه (کمتر از ۳۰ دقيقه)، مستندهاي نيمه‌بلند (۳۰ تا ۶۰ دقيقه) و مستندهاي بلند (بالاي ۶۰ دقيقه) به رقابت می‌پردازند. با این توضیح که فیلم‌های بخش «مسابقه ملی» باید تولید فروردین ۱۳۹۲ به بعد بوده و در قطع DV، DVC، HD، Full HD تولید شده باشند. فیلم‌های بخش مسابقه بین‌الملل هم تولید ژانویه ۲۰۱۳ به بعد هستند.

عموم تهیه‌کنندگان و مستندسازان می‌بایست فرم شرکت در هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را روی سایت جشنواره به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir تکمیل نموده، از اطلاعات ثبت شده پرینت گرفته، به امضای تهیه‌کننده رسانده و همراه با نسخه DVD فیلم و CD عکس‌ها برای بازبینی به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند و یا نسبت به تکمیل فرم چاپی و ارائه فیلم خود اقدام کنند. آخرین مهلت شرکت در جشنواره سینماحقیقت نیز روز ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۳ است که این تاریخ تمدید نخواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *