تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره «فیلم کوتاه مدرسه»

دبیرخانه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه در پی درخواست و استقبال دانش‌آموزان از بخش‌های مختلف جشنواره ، زمان ارسال اثر را تا پایان تیرماه تمدید کرد .

جشنواره فیلم کوتاه مدرسه

به گزارش سینما فستیوال ، در پی استقبال و درخواست‌های مکرر مدارس و دانش‌آموزان مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه، دبیرخانه این جشنواره در اطلاعیه ای این زمان را تا پایان تیرماه تمدید کرد .

طبق این اطلاعیه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ۳۱ تیرماه است و از دانش‌آموزان هنرمند و مستعد درخواست می‌شود تا با توجه به زمان مناسب در نظر گرفته شده، نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند . تاکنون بیش از ۴۰۰ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه چهارمین دوره این جشنواره ارسال شده است .

دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار، به سایت این جشنواره به آدرس Honaroma.ir مراجعه کنند. این جشنواره در پنج بخش فیلم‌‎های داستانی ، مستند، علمی_ آموزشی ، انیمیشن و تیزر تبلیغاتی و با موضوع آزاد برای تمام دانش‌آموزان علاقه‌مند برگزار می‌شود .

چهارمین جشنواره فیلم مدرسه در راستای طرح شهاب وزارت آموزش و پرورش و با هدف شناخت و هدایت دانش‌آموزان هنرمند و مستعد هنر به منظور پرورش استعدادها توسط مجامع اصلی هنری در سطح کشور ، توسط مؤسسه «هنر و ما» و با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *