تحویل «مرگ ماهی» به دفتر جشنواره فیلم فجر

نسخه نهایی فیلم سینمایی «مرگ ماهی» به کارگردانی سیدروح‌الله حجازی با پایان مراحلی فنی، در موعد مقرر به دفتر جشنواره فیلم فجر تحویل داده می‌شود.

مرگ ماهی حجازی

به گزارش سینما فستیوال ، نسخه نهایی فیلم «مرگ ماهی» به دفتر جشنواره ارایه شد.  امیرحسین قاسمی در حال نهایی کردن صداگذاری و میکس، حامد ثابت در حال ساخت و بازبینی موسیقی، جواد مطوری در حال نهایی کردن جلوه‌های ویژه و محمود کلاری نیز در حال اتالوناژ و تصحیح رنگ نهایی فیلم سینمایی «مرگ ماهی» هستند.
فیلم سینمایی «مرگ ماهی» که چهارمین اثر سید‌روح‌الله حجازی است، به بخش مسابقه سودای سیمرغ (مسابقه اصلی سینمای ایران) سی و سومین جشنواره فیلم فجر راه پیدا کرده و در این جشنواره که بزرگترین رویداد فرهنگی هنری کشور محسوب می‌شود، رونمایی خواهد شد. دو فیلم قبلی حجازی در جشنواره فجر اواخر دولت گذشته («زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» و «زندگی خصوصی آقا و خانم میم») با بی‌مهری‌های زیادی روبرو شده بود.
در «مرگ ماهی» از 11 بازیگر بزرگسال برای نقش اصلی استفاده شده است که شامل نیکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، ریما رامین‏ فر، سحر دولت‌شاهی، بابک کریمی، بهرنگ علوی، حسام محمودی و با هنرمندی پانته‏آ بهرام و با معرفی مروارید کاشیان است. کیمیا مرادیان، ملیکا پارسا و حسام رحیمی‌منش هم بازیگران خردسال این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.
بر اساس این گزارش، حجازی در این فیلم، علاوه بر بازیگران شاخص، از حرفه‌ای‌ترین عوامل پشت دوربین در سینمای ایران استفاده کرده است. به زعم عوامل حرفه‌ای پشت دوربین «مرگ ماهی»، بازی متفاوت بازیگران و به زعم بازیگران کارکشته‌ی پروژه، دقت‌نظر عوامل حرفه‌ای پشت دوربین، می‌تواند نظر مخاطبان را در جشنواره فیلم فجر و اکران عمومی جلب کند.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «مرگ ماهی» آمده است: «همیشه فکر می‌کردم ماهی‌ها موقع مردن، وقتی لب می‌زنن، یه چیزی می‌خوان بگن که من اونو نمی‌شنوم….

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *