تجلیل از نادر مقدس در اختتامیه جشنواره یاس با اجرای شهیدی فر

محمدرضا شهیدی‌فر اجرای مراسم اختتامیه جشنواره یاس را که پنجشنیه ۶ شهریور ماه در آمل برگزار می شود،  بر عهده خواهد داشت.

سینما فستیوال

به گزارش سینمافستیوال، «جواد رمضانی»؛ مدیر اجرایی دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های ویدیوئی یاس در گفت‌و‌گو با ستاد خبری این جشنواره  با اعلام مطلب افزود: اجرای مراسم اختتامیه پنجشنبه ساعت ۱۷ بعد از ظهر که در سالن اریکه آمل برگزار می‌شود، محمدرضا شهیدی‌فر بر عهده خواهد داشت و تجلیل ویژه از نادر مقدس؛ کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس، اهدای جوایز در ۳ بخش بین‌الملل، رویش و خاطره یاس‌ها و همچنین اجرای موسیقی زنده  بخش‌هایی از این مراسم خواهد بود.

وی ادامه داد: تلاش ما از پیش از آغاز جشنواه بر این بود که بتوانیم در ایام برگزاری جشنواره، به گونه‌ای میزبان هنرمندان و صاحبان آثار باشیم که همزمان با اکران فیلم‌هایشان در آمل و تهران حضور داشته باشند.

رمضانی در ادامه از حضور بیش از ۴۰۰ هنرمند و عوامل فیلمها و اهالی رسانه در این دوره از جشنواره در شهر آمل خبر داد و گفت: امسال و در این دوره از جشنواره، میزبان بالغ بر ۴۰۰ هنرمند بودیم که طبق هماهنگی‌های به عمل آمده  با استانداری برنامه‌های تفریحی نیز برای آنان تدارک دیده شده است که بازدید از کشتی میرزا کوچک‌خان در بندر نوشهر و همچنین  گشت‌و‌گذار با تله‌کابین نمک‌آبرود از جمله این برنامه‌ها خواهد بود.

مدیر اجرایی دومین جشنواره بین‌المللی یاس با اشاره به پوشش زنده برنامه‌های این دوره از جشنواره  از شبکه‌های تلویزیونی، افزود: طبق هماهنگی‌های ایجاد شده با واحد صدا و سیما مرکز تهران و مازنداران در ایام جشنواره، برنامه‌های تلویزیونی ویژه  پخش می‌شود که بر اساس آن دو برنامه زنده از شبکه «شما» و شبکه استانی مازندران؛ «طبرستان» ساعت ۱۱ و ۲۰ پخش می‌شود. همچنین شبکه یک سیما  هرروز بعد از خبر ساعت ۱۹ برنامه‌ای ویژه برای جشنواره اختصاص داده است.

رمضانی ادامه داد: همانگونه که برنامه افتتاحیه به طور زنده از شبکه شما پخش شد،  پخش مراسم اختتامیه را نیز به طور همزمان از شبکه استانی مازندران خواهیم داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *