بمبئی “برف”ی می شود

فيلم سينمايي «برف» به کارگرداني مهدي رحماني در جشنواره بمبئي هندوستان روي پرده مي رود.
سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، فيلم سينمايي «برف» در ادامه حضورهاي موفق بين المللي خود در  شانزدهمين دوره جشنواره بين المللي فيلم بمبئي هند در بخش سينماي جهان  به نمايش در مي آيد. پخش بين المللي اين فيلم به عهده مرجان عليزاده و موسسه ايران نوين است.  فستيوال بمبئي که رويداد مهم و معتبر سينماي هند است امسال از تاريخ 22 مهر – 2 آبان ماه  در شهر بمبئي برگزار مي شود.
در اين دوره از فستيوال بمبئي تازه ترين ساخته هاي کن لوچ، مايک لي، ريچارد لينکليتر، برادران داردن و يوجي يامادا در ديگر بخش ها به نمايش درمي آيد. فيلم «برف» پيش  از اين در بين نامزدهاي Golden Goblet Award  جشنواره  بين المللي فيلم شانگهاي  (2014 ) حضور داشت و پس از آن در بخش مسابقه رسمي جشنواره بين المللي فيلم مسکو  ( 2014 ) و همچنين فستيوال مونترال  حضور داشت. «برف» به عنوان يکي از کانديداهاي ايران در براي حضور در مراسم اسکار امسال برگزيده شده است.
پخش کننده فيلم سينمايي «برف» از اعلام حضور اين فيلم در فستيوال هاي جهاني ديگري در آينده نزديک خبر داد.  «برف» سومين ساخته مهدي رحماني پس از فيلم موفق «ديگري» (برنده جايزه بهترين فيلم کودک از آکادمي آسياپاسيفيک  و شرکت در جشنواره هاي متعدد داخلي و خارجي ) و «پنهان» است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *