بزرگداشت يازده هنرمند و يک نکوداشت در افتتاحيه جشنواره فیلم کودک

جمعه يازدهم مهر، بزرگداشت 11 هنرمند در افتتاحيه بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد، ضمن اين که اين مراسم با يک نکوداشت نيز همراه خواهد بود.
سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال به نقل از معاونت ارتباطات و امور رسانه اي جشنواره، در مراسم افتتاحيه اين دوره از جشنواره، از حسن اکليلي (بازيگر و کارگردان)، هوشنگ حريرچيان (بازيگر) و محمدعلي مياندار (بازيگر و کارگردان) به عنوان سه هنرمند قديمي اصفهان تجليل به عمل خواهد آمد.
تجليل از حسين عرفاني (دوبلور قديمي)، شهلا ناظريان (دوبلور قديمي)، سعيده ذاکري (کارگردان پويانمايي و از مديران مرکز صبا)، اسدا… علايي (برنامه‌ساز کودک و از مديران قديمي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و صداوسيما در حوزه کودک و نوجوان)، امير، منوچهر و بيژن خوشخرام (سه کارگردان مشهور پويانمايي)، فريدون حسن‌پور (کارگردان سينماي کودک) نيز در افتتاحيه اين دوره از جشنواره برگزار خواهد شد ضمن اين که نکوداشت حسن سراج زاهدي (مترجم فقيد سينمايي و مترجم کتاب اصفهان نگين سرزمين ايران) نيز از ديگر بخش‌هاي اين مراسم خواهد بود.
بيست و هشتمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي کودکان و نوجوانان از جمعه يازدهم مهر ماه در سالن کوثر اصفهان افتتاح خواهد شد و تا دوشنبه چهاردهم مهر ادامه خواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *