برنده اسکار بهترین بازیگر زن مکمل ، خانه اش را فروخت

آنجلیکا هیوستن بالاخره خانه خود در محله ساحلی ونیز در غرب لس آنجلس را به قیمت 11.15 میلیون دلار فروخت.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-05-01 19:52:20Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گزارش سینما فستیوال به تقل از خبرآنلاین، رابرت گراهام مجسمه‌ساز و همسر آنجلیکا هیوستن طراح این ملک بود که پنج قطعه زمین را دربرمی‌گیرد.

ملک هیوستن شامل یک استودیوی سه طبقه به مساحت حدود 1000 متر مربع که طبقه بالای آن مشرف به اقیانوس است، همین طور خانه‌ای 353 متری و یک باغ است. گراهام این ملک را در اواسط دهه 1980 خرید و استودیو و محل سکونت را طراحی کرد.

شایعه شده بود هیوستن تنها در حالی راضی شد در بخش شلوغ ساحل ونیز در کالیفرنیا زندگی کند که گراهام دیواری به ارتفاع حدود 2.5 متر اطراف کل ملک بکشد.

هیوستن پس از مرگ گراهام در سال 2008 این خانه را به قیمت 18 میلیون دلار به فروش گذاشت، اما با آن قیمت مشتری پیدا نکرد. با گذشت سال‌ها و کاهش قیمت‌ها بالاخره یک خریدار ناشناس خانه هیوستن را خرید.

آنجلیکا هیوستن دختر جان هیوستن کارگردان آمریکایی و سازنده فیلم‌هایی چون «شاهین مالت»، «افریکن کویین» و «گنج‌ سی‌یرا مادره» است.

آنجلیکا در 1986 برای بازی در فیلم «شرف پریزی» به کارگردانی پدرش برنده اسکار بهترین بازیگر زن مکمل شد. او اولین بازیگری است که خودش، پدر و پدر بزرگش (والتر هیوستن) هر سه برنده جایزه اسکار شده‌اند.

آنجلیکا برای فیلم‌های «دشمنان: یک داستان عاشقانه» (1989) و «شیادان» (1990) هم نامزد اسکار بوده است. «50/50» و «سال بزرگ» از فیلم‌های اخیر این بازیگر 62 ساله کالیفرنیایی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *