با داوران بخش بین‌الملل و سیفژ جشنواره پویانمایی آشنا شوید

آثار بخش مسابقه بین‌الملل نهمین جشنواره پویانمایی تهران امسال با حضور چهار داور و بخش سیفژ با سه داور از روز جمعه ۱۵ اسفند مورد قضاوت قرار می‌گیرند.

جشنواره پویانمایی

به گزارش سینما فستیوال ، جینالبرتو بنداتسی، مکس هاتلر، ولودیمیر دیاگیلف، مایا یونشو و محسن چینی‌فروشان به عنوان داوران بخش مسابقه بین‌الملل نهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران تعیین شده‌اند .

جینالبرتو بنداتسی استاد دانشگاه و مولف کتاب «کارتون: یک ‌صد سال سینمای پویانمایی» است. همچنین مکس هاتلر پویانما و کارگردان آلمانی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه گلداسمیت دریافت کرده و جوایز متعددی از جشنواره‌هایی چون کن، برادفورد، سنت لوییس و جشنواره بین‌المللی فیلم لندن به دست آورده است .

در عین حال ولودیمیر دیاگیلف مدیر اجرایی جشنواره‌های تلویزیونی (دایتیاتکو) و مایا یونشو پویانما و کارگردان ژاپنی، فارغ‌التحصیل دانشگاه هنر لندن و عضو انجمن علم و هنر و پویانمایی ژاپن است. در ادامه این اسامی نام محسن چینی‌فروشان کارشناس ارشد برنامه‌ریزی فرهنگی و دبیرکل سیفژ (سازمان بین‌المللی فیلم برای کودک و نوجوان)  به چشم می‌خورد که تاکنون بیش از بیست عنوان کتاب ترجمه کرده و علاوه بر این سه عنوان کتاب نیز برای کودکان و نوجوانان نوشته است .

در بخش سیفژ حضور دوباره جینالبرتو بنداتسی و ولودیمیر دیاگیلف به چشم می‌خورد، همچنین فرشته طائرپور آثار خارجی را داوری می‌کنند. طائرپور کارشناسی ادبیات انگلیسی و به عنوان اولین تهیه‌کننده زن و رییس کانون تهیه‌کنندگان زن ایران حضور دارد .

نهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۷ تا ۲۱ اسفند سال جاری در هفت سالن پذیرای شرکت‌کنندگان است .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *