بازی محمدرضا گلزار و آيشواريا رأي در کنار هم

قرارداد شفاهی با محمدرضا گلزار و آيشواريا رأي برای بازی در فیلم «سلام بمبئي» بسته شد

ایشواریا و گلزار

به گزارش سینما فستیوال ،حسن دادخواه تهیه کننده فیلم ایرانی “سلام بمبئی” گفت: با محمدرضا گلزار و آيشواريا رأي قرارداد شفاهي براي بازي در فيلم «سلام بمبئي» بسته شده و قرارداد كتبي موكول به زمان اخذ مجوز ساخت شده است. قرار بود هفته گذشته مجوز ساخت فيلم را بگيريم كه نشد و موكول به هفته هاي آينده گرديد. به محض اخذ مجوز سفري به هند ميكنيم و در آنجا قرار است با آميتا باچان هم جلسه اي در اين خصوص داشته باشيم.
حسن دادخواه، همچنين درباره آخرين وضعيت فيلم «آنچه مردان درباره زنان نميدانند» به مهر گفت: پروانه نمايش اين فيلم از سوي سازمان سينمايي صادر شده و تصميم ما بر اين است که در اولين فرصت فيلم را اکران کنيم. با برنامه ريزيهاي که انجام گرفته قرار است در صورت آماده بودن سرگروههاي سينمايي اين فيلم را هم زمان با عيد فطر در سينماها اکران کنيم اما با توجه به فيلمهايي که متقاضي اکران در اين مقطع زماني هستند، شايد اين اتفاق نيفتد و فيلم در اکران دوم عيد فطر روي پرده برود.
او ادامه اداد: همه چيز بستگي به وضعيت اکران در عيد فطر دارد. با گروههاي سينمايي مختلفي در حال مذاکره هستم ولي هنوز توافق نهايي حاصل نشده است. به زودي ميخواهم فيلمي را به کارگرداني مهدي مظلومي با عنوان «ماموريت تهران» شروع کنم. مهدي مظلومي از کارگردانان شناخته شده در حوزه تلويزيون است و «ماموريت تهران» نخستين فيلم سينمايي او خواهد بود.

سرمایه‌گذار فیلم “من مادر هستم” ادامه داد: این پروژه یک بازیگر هندی هم خواهد داشت که اومش مهرا در حال مذاکره با آمیتا باچان و آیشواریا رای بازیگر زن سینمای هند است. مهرا در حال مذاکره اولیه با این دو بازیگر مطرح سینمای جهان است.

“سلام بمبئی” داستان دانشجویی ایرانی است که در بمبئی تحصیل می‌کند اما آشنایی‌اش با دختر هندی مسیر زندگی اش را عوض می کند. حدود ۱۰ درصد از صحنه‌های این فیلم در تهران و مابقی در کشور هند فیلمبرداری خواهد شد.

به گزارش سینما فستیوال ، «آنچه مردان درباره زنان نمي دانند» تازه ترين فيلم قربان محمدپور است که تهيه کنندگي آن برعهده حسن دادخواه است. در اين فيلم محمدرضا شريفي نيا، فاطمه گودرزي، سحر قريشي و… به ايفاي نقش مي پردازند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *