بازی «رابرت دنیرو» در یک پروژه جدید

«رابرت دنیرو»، بازیگر کهنه‌کار هالیوودی در فیلم جدید «چشم صنم» در کنار «رابرت پاتیسون» مقابل دوربین «اولیویر آسایاس» می‌رود.

 رابرت دنیرو

به گزارش سینما فستیوال ، «اولیویر آسایاس»، کارگردان سرشناس فرانسوی که امسال با فیلم «ابرهای سلیس ماریا» در بخش رقابتی جشنواره کن حضور داشت، قرار است فیلم جدیدش را با عنوان «چشم صنم» با بازی «رابرت دنیرو»، بازیگر اسکاری هالیوود بسازد.

این تریلر اکشن که «رابرت پاتیسون»، ستاره مجموعه فیلم‌های «گرگ و میش» نیز در آن ایفای نقش خواهد کرد، فیلمبرداری خود را از ماه اکتبر در شیکاگو و تورنتو آغاز خواهد کرد.

به گزارش سینما فستیوال ، وی از هنرپیشگان‌ پرکار هالیوودی‌ به‌ شمار می‌رود،همچنین‌ او دومین‌ بازیگری‌ است‌ که‌ به‌ خاطرایفای‌ نقش‌ (ویتو کورلئون‌) برنده‌ جایزه‌ اسکارشد. نفر اول‌ (مارلون‌ براندو) بود که‌ برای‌ ایفای‌همین‌ نقش‌ جایزه‌ اسکار را از آن‌ خود کرد.رابرت‌ دنیرو در هفدهم‌ آگوست‌ ۱۹۴۳ در(ن«رابرت دنیرو» 70ساله تاکنون در 80 فیلم سینمایی بازی کرده و افتخارات فراوانی به دست آورده است. وی در سال 1981برای فیلم «گاو خشمگین» بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن گلوب شد، در سال 1993 شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز را گرفت، در سال 2000 جایزه یک عمر دستاورد سینمایی سن‌سباستین را گرفت و در سال 2008 جایزه مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری دریافت کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *