بازگشت محمدرضا هنرمند به سینما پس از 13 سال

محمدرضا هنرمند که مشغول ساخت جدید‌ترین فیلم خود است درباره فیلم‌های خاص با موضوعات مختلف بیان کرد، اکران خیریه و اکران سینمای هنر و تجربه باعث زنده شدن و یادآوری خیلی از فیلم‌های مطرح سینمای ایران می‌شود.

سینما فستیوال

به گزارش سینما فستیوال ، محمدرضا هنرمند کارگردان سینما که از ۱۳ گذشته تاکنون فیلمی نساخته است، این روز‌ها در شهرستانی مشغول ساخت فیلم سینمایی است که فیلمبرداری این فیلم همچنان در سکوت خبری انجام می‌شود.

هنرمند دو سال پیش درگیر نگارش فیلمنامه‌ای به نام “خواهران نازنین” بود که سرانجام این فیلم مشخص نشد، اما کارگردان فیلم “مرد عوضی” درباره اکران مجدد فیلم “دزد عروسک‌ها “در گروه اکران خیریه عنوان کرد: طی روزهای گذشته پیامکی برایم ارسال شد که این فیلم با عنوان” اکران خیریه “دوباره به نمایش درخواهد آمد. ابتدا شوکه شدم، اما از خبر اکران این فیلم خوشحال هستم چرا که با نمایش “دزد عروسک‌ها” خاطرات این فیلم دوباره زنده می‌شود.

این کارگردان سینما وضعیت اکران فیلم‌ها در “سینمای هنر و تجربه” را اتفاق خوبی در سینما دانست و گفت: اکران خیریه و اکران سینمای هنر و تجربه باعث زنده شدن و یادآوری خیلی از فیلم‌های مطرح سینمای ایران می‌شود. البته شنیده‌ام در این اکران‌ها بعضی فیلم‌های خاص هم که فرصت نمایش نداشته‌اند، اکران شده و با استقبال خوب مردم هم روبرو بوده است.

این کارگردان سینما که آخرین فیلمش را سال ۱۳۸۰ با عنوان “عزیزم من کوک نیستم” ساخته است درباره فیلم جدید خود بیان کرد: مدت‌ها بود که روی فیلمنامه تحقیق و مطالعه کرده بودم، اما قرار نبود این فیلم را در زمان فیلمبرداری اطلاع‌رسانی کنم. به همین دلیل سعی کردم در سکوت خبری مراحل ابتدایی و فنی کار طی شود.

وی در پایان گفت: هنوز به جشنواره فیلم فجر فکر نکرده‌ام و باید منتظر باشم تا مراحل فنی این فیلم به پایان برسد.

“مرگ دیگری”، “گورکن”، “زنگ‌ها”، “ردپایی بر شن”، “دزد عروسک‌ها”، “دیدار”، “مرد عوضی”، “مومیایی۳” و “عزیزم من کوک نیستم” ساخته‌های سینمایی این کارگردان هستند.

هنرمند در تلویزیون هم مجموعه‌های “کاکتوس” و “زیر تیغ” را ساخته است و آخرین فعالیتش مربوط به ساخت سریال “آشپزباشی” در سال ۸۸ می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *